Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom visszarakni a...

Hogyan tudom visszarakni a gyári operációs rendszert a telefonomra?

Figyelt kérdés
2.3.6-os kéne. letöröltem pár alkalmazást, de véletlenül a háttérválasztót is, és most nem tudok berakni semmi újat háttérnak.

2012. aug. 7. 11:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Hard Reset, de véletlenül se mondd el, hogy milyen telefonod van, azt majd Uri Geller kitalálja helyettünk...
2012. aug. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De mivel működik a telefonod, így is elérheted: Menü-beállítások, SD és tároló/Tárolóhely-Gyári adatok visszaállítása.
2012. aug. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

ha gyári beállításokat nyomok az alkalmazások ugyanúgy törölve maradnak nekem.


galaxy acem van

2012. aug. 7. 11:37
 4/10 anonim ***** válasza:

"ezek az androidos telok amugy akkora kaksik"


Nem egy túlárazott armv6-os gyenge telót kellett volna venni...


Fényévekkel jobb, alcatel ot-995, sony live with walkman stb...


Amúgy próbáld KIES-el vagy Odin-al visszatenni.

2012. aug. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

" armv6"


az mi?

2012. aug. 7. 11:56
 6/10 anonim ***** válasza:

A processzor tipusa, kb. 3-4 éves technológia...


A fent írt telókban olcsóbban vagy hasonló áron armv7 proci van.

Szvsz ne egy elavult hardverű teló alapján itéld meg az androidot, ami ráadásul kb. a duplájába kerül így is, mint amit ér.

2012. aug. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ja érteem...jó az én telefonom is fos, de az android is!!! olyan sok felesleges alkalmazás van, root nélkül le se lehetne őket törölgetni. a lock screen-je ennek az ace-nek nagyon gagyi, a kijelzője kicsi, a felbontása is, egy kicsit lassú, más bajom nincs vele xD
2012. aug. 7. 12:30
 8/10 A kérdező kommentje:
v lehetne vmi olyan lehetőség h hide icon, v ilyesmi, és akkor nem lene 401424 képernyőm a launcherben
2012. aug. 7. 12:31
 9/10 A kérdező kommentje:
*lenne
2012. aug. 7. 12:38
 10/10 A kérdező kommentje:
rájöttem, hogy csak a samsungok fos telefonok:D soha többé nem veszek ilyen kaksiiiiiiiit
2012. aug. 8. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!