Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen hibákról tudtok az...

Milyen hibákról tudtok az Xperia S-ben?

Figyelt kérdés
Anyag használtról is kérnék véleményt :)

2012. aug. 7. 19:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*anyaghasználatról
2012. aug. 7. 19:55
 2/11 anonim ***** válasza:
Nincs nagyon hibája, csak az, hogy a galéria kicsit lassan töltődik be. (Legalábbis nekem.)
2012. aug. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A hátlapra sokan panaszkodnak, hogy nem illeszkedik pontosan, recseg, stb. Ezek a problémák nálad is fent állnak?
2012. aug. 7. 20:14
 4/11 A kérdező kommentje:
Egyébként neked milyen színben van :) Jövőhét hétfőn kapom és nem tudom eldönteni melyik színben néz ki jobban :D
2012. aug. 7. 20:16
 5/11 anonim ***** válasza:

Én egy másik vagyok, nekem feketében van, és immádom! Igényes, kecses, gyönyörű telefon. Ma kaptam meg, de beleszerettem! :)

Anyaghasználat: nem recseg benne semmi, az illesztések tökéletesek. Nekem 10 galériamegnyitásból 1szer laggol be 1 mpre, max. Másnál nem, de Észre se lehet venni. :)

2012. aug. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szép mindkét színben. Fehérben ugye a szín miatt picit nagyobbnak tűnik optikailag. Fehéret szerettem volna, de T-nél nem volt, igy maradt a fekete. Viszont a neten lévő képeknél és videoknál sokkal szebb élőben a fekete :)

Hibája még nem derült ki, több mint egy hónapja nyuzom. A hátlapja se gáz, azt hittem tényleg mozog :D De rendben van. Sebesség... Jobbat nem is választhattam volna. ICS alatt az Albumot tényleg lassan tölti be, és nekem nem is tetszett, szóval PLay áruházból letöltöttem a régi 3D Galery-t, ezzel jobban bejön. Játékból nem találtam olyat ami akadna... GTA3-tól kezdve Spiderman... mindent faszán visz :) Napfénynél videoztam vele eddig, és kiváló 1080p-ben. Képeknél is megkérdezték, hogy milyen komoly géppel készitettem? :D Mikor mondtam hogy telefonnal, nem akarták elhinni... 1 az 1-ben a legjobb vétel most szerintem. Aki mást vett, pl. iPhone 4, Galaxy S+, Galaxy S2, mind a váltáson gondolkoznak :) Hozzátenném hogy nem fagyott még... pedig ritkán inditom ujra.

2012. aug. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb telefon a világon! Nekem a galéria még nem laggolt be, pedig ICS van rajta. Jobb telefon, mint az S III!!!
2012. aug. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
anyaghasználatról annyit,hogy 20cm a zsebemből+föld teteje jobboldalt lötyög cseréje 60e ft;kamera fókuszálás néha nem nagyon megy neki ideális környezetben is tud rossz képet csinálni;töltő rész nálam már lötyög de még stabilan tart nekem végül is csak anyaghasználattal van gond ha tehetném akkor ionra váltanék vagy ha lenne limitált szériás S akkor arra váltanék
2012. aug. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A telefonnak van egy gyári hibája ami a kijelző besárgulás. Ha nagyon felhevül akkor beéghet a kijelző és sárga maradhat,de ezt garanciálisan javítják.
2012. aug. 28. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Vagra Ádám ***** válasza:
Utolsó, ez a hiba már nem áll fönnt egy jó ideje.
2012. aug. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!