Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van nekem egy samsung s5230...

Van nekem egy samsung s5230 telefonom és nem akar filmeket lejátszani. Valami program hiányzik róla?

Figyelt kérdés

2012. aug. 8. 08:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy normális videólejátszó hiányzik róla, ami mindenféle formátummal megbírkózik. De ez nem okostelefon, ezért ez a hiányosságát utólag úgyse tudod kompenzálni. Ezért át kell konvertálni a videót olyan formátumra amit támogat is. Ez 3gp meg az mp4 lenne. Meg a felbontásra is figyelj, hogy ne legyen nagyobb a kiejlző felbontásánl.

Format factory nevezetű progit töltsd le gépre és azzal konvertálj.

2012. aug. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Két szoftver is van ami át tudja neked konvertálni a videókat ahhoz, hogy le is tudd játszani. 1, "Samsung PC Stúdió" Ez "szinkronizálja,-konvertálja", majd rátölti az s5230-ra a videókat. Előtte ügyelj a beállításokra,a mob.->sz.gép "szinkronizálásra" pl. hogy a MicroSD-re töltse rá, ne a telefon belső memóriájára!Ezt könnyű használni,nagyon egyszerű prgm! 2, a "Format Factory" progi, ahol szinté be tudod állítani a konvertálás adatait,:mp3,mp4,avi, stb... + hogy milyen típusú a mobilod, mekkora a kijelzője(240x320),...stb. Ha ezek után is kiír olyat, hogy "nem támogatott fájl", vagy nem lehet lejátszani, akkor az újabb szoftver verzió van a telon,ami "szivatós"!!! Én is jártam így, és sokat lehet bosszankodni vele....!!! Megoldás,:szerviz, vagy szoftver frissítés, a Samsung GT-s5230 támogatások, vagy a PC Studió progin keresztül....
2012. aug. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!