Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Függetlenítés vagy másik...

Függetlenítés vagy másik telefon? Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Vodafone-os telefonom van, a függetlenítése 6-8000 forint. Nem tudom, megéri e? Azt ajánlották, hogy vegyek egy másik készüléket. De milyet? Telefonálásra és zenehallgatásra használnám. Szerintetek?

2012. aug. 8. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyit szánnál rá? Mert olcsón van az Xperia mini pro, vagy Huawei csend y200, drágábban az Xperia u, vagy sola, a felső kategóriában meg az Xperia s, vagy htc one x.
2012. aug. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Zene hallgatásra jó a Sony Ericsson Yendo is, csak annak van egy rohadt nagy hibája, hogy szakadozik... Az érintő képernyőén ha tekernél, olyan lassú...De persze ha ez nem zavar akkor amúgy jó kis telefon! Neten van kártyafüggetlenbe ujgsm.hu-n
2012. aug. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az a helyzet, hogy most nincs rá pénzem, max 15ezret tudok rá szánni.
2012. aug. 8. 09:25
 4/5 anonim válasza:
van egy jó teló a telenornál vmi samsung pont tegnap néztem 13-ért majdnem megvettem ! Megírjam a típusát priviben ?:)
2012. aug. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

előző: írtam:)


többiek: vagy max 20, de ennél többet tényleg nem tudok most telefonra költeni.

2012. aug. 8. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!