Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » "Havi előfizetési díj" a...

"Havi előfizetési díj" a Vodafone-nál, hogyan?

Figyelt kérdés
"Havi előfizetési díj" a vodafone előfizetésnél találtam ezt. És nem értem hogy ez a "Havi előfizetési díj" -t hogy kell értelmezni, hogy pl. : egy családon belül 2db telefon van előfizetésesként, de 1 személy nevén. Akkor a "Havi előfizetési díj" 2 szer annyi havonta? Vagy csak szimplán?
2009. júl. 20. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Az lenne a legegyszerűbb, ha felhívnád a Vodafone telefonos Ügyfélszolgálatát, és ott konkrétan meg tudnák neked mondani, hogy az adott csomagban mi van benne és azért mennyit kell fizetni, milyen kedvezményeket kaphatsz, stb...


Azért is jó személyesen megkérdezni, mert esetleg az Ügyfélszolgálatos ajánlani fog egy számodra kedvezőbb előfizetést, ha ismeri az igényeidet!

Nem kell keresgélned, a számodra legkedvezőbb előfizetést fogod kapni! :D

2009. júl. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen oks, de engem az érdeklen hogy ha 2 db azonos kategoriás készülékem van akkor dupla annyit fizetek? vagy akkor is csak 1*-resen? :D
2009. júl. 20. 15:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, az előfizetési díj telefonszámonként értendő, vagy dupla. (3 számlás vodás előfizuval rendelkezem)
2009. júl. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*vagyis
2009. júl. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!