Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A HTC Wildfire S telefonom...

A HTC Wildfire S telefonom lezárolt, és nem tudom feloldani. Most mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Szóval a telefonom feloldó mintáját a jófej kis barátaim, túl sokat próbálgatták, míg végleg lezárult. (nem egy bizonyos időre miután újra próbálhatom)Kéri az e-mail címemet és a jelszavamat, amit meg is adok de nem jó. Már nagyon sok variációt kipróbáltam, de nem működik. KKipróbáltam az újraindítást, meg h kivettem a SIMkártyát, meg az SDkártyát, de az sem segített. Mit kéne most tennem?

2012. aug. 8. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:

recoveryből factory reset


a htc one sorozatnál a recoverybe a hangerő gomb le+bekapcsoló gomb egyszerre történő lenyomásával tudsz belépni. tehát kikapcsolod a telefont, és úgy kapcsolod be, hogy nyomod a "hangerő le" gombot is, együttesen a bekapcsoló gombbal. aztán megkeresed a factory reset menüpontot. a recoveryben a hangerő gombokkal mozogsz fel ill. le.

2012. aug. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 csongil válasza:
amugy az mindent torol nemde?
2013. okt. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!