Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Visszamondhatom kötbér kiszáml...

Visszamondhatom kötbér kiszámlázása nélkül a Telenor előfizetésem? Kérlek Titeket, tényleg csak olyan válaszoljon, aki otthon van ebben!

Figyelt kérdés
Mint sokan tudjátok, a Telenor szerintem eléggé aránytalanul terhelte az előfizetésekre a telekomadót. Előfizetéses vagyok, még van 1 év hűségidőm telefonvásárlás miatt, de szeretném felmondani a szerződést az egyoldalú szerződésmódosításuk miatt. 2012. júl. 15-től ugyanis 2,5 Ft kapcsolási díjat terheltek rá a csomagomra, mely érvényes a családi csomagon belüli ingyenes hívásaimra, továbbá az idáig 100%-ban lebeszélhető havidíjam már csak 60%-ban belső hálózatra - 40%-ban egyéb belföldi hálózatban felhasználható. Én pedig ennyit általában nem is beszélek Telenoros irányba. 2012. szept. 1-től újabb módosítások lesznek náluk, erről nemrég tájékoztattak, erre alapozva akarom felmondani a szerződést.

2012. aug. 8. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudod felmondani úgy hogy a telenor ne követelné a jussát.
2012. aug. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1220

Ingyen hívhatod.

Megmondják.

Kapcsolási díjjal.

2012. aug. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elkéstél. Volt egy dátum, amíg bizonyos feltételek mellett fel lehetett mondani. De az már csak volt.
2012. aug. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2012. szept. 1-től megint módosul, és olyan változások, amik miatt küldeniük kellett megint SMS-t, szóval szerintem erre alapozva fel lehet mondani. 30 nap van rá az értesítéstől számítva?
2012. aug. 8. 21:57
 5/8 A kérdező kommentje:
Na pont ez az, beszéltem az ügyfélszolgálattal is erről, és össze-vissza beszélt erről. Szerintem más lenne a helyzet, ha egy jogi képviselőn keresztül keresnéd meg őket. Természetesen ő csak mondja a magáét, hogy ne veszítse el az előfizetőket. Viszont ez azért elég visszás helyzet: hogy merészel egy szolgáltató ilyen 100%-os lebeszélhetőséget 40%-ra módosítani? Én nem szoktam Telenor irányba telefonálni, így nekem ez kidobott ezer forintok havonta! A kapcsolási díj meg csak hab a tortán! Egy ügyvéd nincs itt véletlenül?
2012. aug. 8. 22:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne ez a téma!Nekem 2013 februárig van a hűségem és szolgáltatót akarok váltani!
2012. aug. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Felbonthatod ilyenkor a szerződést, nincs kötbér, de előre ki kell fizetni azt a lóvét amit a szerződés hátralévő ideje alatt kedvezményként elengednének (pl akciós net, olcsó percdíj, ingyenes lebeszélhetőség, stb..), szóval ha van 30-80 ezer forintod, akkor vedd elő a párnából és már mehetsz is a szolgáltatóhoz.

Ha lecsúsztál a határidőről, akkor is ugyanez csak kötbérrel, az általában 50-100 ezres közt mozog, de benne van a szerződésedben, saját kezűleg írtad alá.

2012. aug. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én csak egy új mobil vásárlása miatt írtam alá a hűséget, kb 10 ezer Ft-al volt olcsóbb az akkori listaárnál... Ha ezt megfizetem, akkor elhúzhatok tőlük? Ezen felül még annyi kedvezményt adtak (ami miatt leginkább aláírtam), hogy 1 éves kamatmentes részletekben tudtam megfizetni az árát. Ezt hogy számolják akkor?
2012. aug. 12. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!