Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 50 ezer alatt milyen androidos...

50 ezer alatt milyen androidos telefon a legjobb most?

Figyelt kérdés

Lehet használt, új, független, vagy akármilyen szolgáltatós, de mindenképp KÁRTYÁS.

Jelöltjeim:

Sony Ericson Live with Walkman

ZTE Skate

Huawei Ascend G300

Sony Ericsson Xperia NEO/ARC/RAY?

Iphone 3G S


Fontos lenne, hogy nagy kijelzője legyen, és 1Ghz körül ketyegjen a procija. Mindemellett 2-3 évig viszonylag jónak számítson, ezért fontos, hogy új legyen a piacon, vagy egy régebbi típus, amely mostanra 50 eFT alá került.

(Tudom, hogy 100 ilyen kérdés van, de az elektronikus eszközök világa ilyen, ezt a kérdést hiába tették fel fél évvel ezelőtt, mostanra teljesen új mobilok, és új árak vannak a piacon.)



2012. aug. 8. 23:13
1 2
 1/11 bp1985 ***** válasza:
Mivel most a live a divat, így az. Az IPhone hogy jön az androidos telefonok közé?
2012. aug. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Pont a zárójeles okfejtésed miatt nem fog egyik sem jónak számítani 2-3 év múlva.Sőt, hardveresen egyenesen sz*r lesz az összes felsorolt, és már csak emlegetni fogjuk őket, hogy "bezzeg akkor..."


A felsoroltjaid közül a Huawei G300, vagy az SE Arc.

2012. aug. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezek közül az xpera arc.
2012. aug. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Arc, vagy talán még az alcatel ot-995.
2012. aug. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

nekem live-om van már fél éve, meg vagyok vele elégedve, semmi hibája nem volt még(kopp-kopp),hozzátartozik hogy nem nagyon szoktam alkalmazásokat telepiteni rá, eddig ment rá? igo, e-book reader,emlékeztető,és egy ébresztő mert a gyári egy kalap ..., a többiröl nem tudok nyilatkozni.

Üdv!

2012. aug. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, a Huawei G300 és az SE Arc között gondolkodom.
2012. aug. 9. 18:19
 7/11 anonim válasza:
xperia mini pro
2012. aug. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

HTC Desire HD-t vettem. Megérte!

One V is ugyanez a kategória.

2012. szept. 26. 23:21
 9/11 anonim ***** válasza:
És igen.Eltelt 3 és már rossz telefonnak számit :)
2015. júl. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*év
2015. júl. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!