Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vannak Magyar instagrammosok?

Vannak Magyar instagrammosok?

Figyelt kérdés
Eleg keves Magyar instagrammost talalok, de erdekelne hogy milyenek a Magyar kepek,megadnatok az instagram id-teket?
2012. aug. 8. 23:21
 1/4 anonim válasza:
Persze h vannak. Rengetegen. Még a magyar celebeknk is, gondolok itt Dukai Réginára.. stb. A facebook ismijeid keress biztos talalsz parat. Ja es nezd meg nekik is a kovetoit.
2012. aug. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vannak elég sokan de mondjuk én pl alig használom meg ha igen akkor is csak már meglévő képet rakok fel nem külön azzal lövöm a képet sostibi ;)
2012. aug. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igen, rengetegen vannak, de szerintem olyanokra gondolok, aki konkrétan fotóz, nem csak magáról tölti a tükörben pózolós képet, na olyanból én is keveset ismerek, nehéz megkülönböztetni, hogy ki az, aki tényleg profin csinálja, mert sok az önjelölt fotós is, aki berak egy effektet, és már dagad a mája, hogy milyen csodaszép képet lőtt..:D
2012. aug. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Vannak.;) #mik - Magyar Instagram Közösség.:) @balazsinbalu
2013. máj. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!