Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Írnátok érveket az iPhone...

Írnátok érveket az iPhone mellett és ellene?

Figyelt kérdés
Csak olyan irjon aki használ(t) iPhone-t!

2012. aug. 9. 06:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Mellette:

Egyszerű a kezelése

Gyors gördülékeny , nem akad

Biztonságos

Jó kamera (az 5 megapixeles iPhone 4 em szebb képeket készít mint a sony xperia p 8 megapixeles kamerája )

Jól néz ki


Ellene:

Drága

És néha akadnak problémák az iOS el is , pl. most az iOS 5.1.1 nél néha olyan hangot ad ki mintha sms t kapnék és felvillan a kijelző , amikor nem is kap az ember.Pár ismerősöm is tapasztalta ugyanezt , és ők is csak azután miután frissítették. De ez hamarosan javítva lesz.

2012. aug. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gugu Gabor ***** válasza:

Az elöző válaszolóval nagy vonalakban egyetértek még ellene és mellette felhoznám az ios zártságát.

Előny mert gördülékeny és jól optimalizált.

Hátrány mert nagyon sok funkció nem vagy neheze érthető el benne.

2012. aug. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És ha jól tudom, nem támogatja a Flash-t. Ez azért gáz
2012. aug. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Töltsd le az App Storeból a Puffin Browsert. Azon keresztül simán viszi a Flash-t bármelyik iEszközön.
2012. aug. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Feketeruhasember ***** válasza:

Előnyök: Célhardverre optimalizált, valamint az új készülék mindig csak a csúcskategóriát képviseli. Ebből adódik hogy általánosan gyors és gördülékeny, hardveresen is erősnek mondható(jó kamera, kijelző, játékok stb). Ha ilyened van akkor "menő" vagy.


Hátrányok: Túlárazott. A szoftver zárt, fájlok tetszőleges és szabad mozgatására eszközökre nem lehetséges olyan szinten mint androidos eszközökön. A szoftver zártsága miatt hacsak nem jailbreakelt készülékről van szó nem telepíthető külsős forrásból program. Nem lehet rá olyan könnyen lopni.

Ha full eu térképes értelmes navit akarok használni akkor nem tudom 2 perc alatt torrentről rávarázsolni.

Mindenhez itunes kell hogy egyáltalán zenét másolhass rá pc ről. Nem tagadom ebbeb szubjektív vélemény is van, de szerintem hasznos ha tudják azok akik esetleg droidról akarnak rá váltani, úgy gondolom valótlant nem állítottam.

2016. márc. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!