Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet Telenor OneTouch-...

Hogyan lehet Telenor OneTouch-ot (Alcatel OT-990) rootolni? Android 2.3 van rajta.

Figyelt kérdés
Próbáltam már a super one clicket, de lefagy és nem történik semmi. Olvastam fótumot is, és másoknak is ugyan annál a műveletnél fagyott le a program.

2012. aug. 9. 11:21
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Esetleg nem lehet valahogy visszaállítani a 2.2-es rendszert?
2012. aug. 9. 11:25
 2/12 wootata válasza:

Itt egy link, mindent megtalálsz, amit szeretnél.

Nálam Qltsar 2.0 rom működik ... tökéletesen ... nuku hiba.

[link]

2012. aug. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 wootata válasza:

[link] ( feltöltés alatt, hamarosan kész )

itt megtalálod az eredeti telenoros froyo 2.2-t az eredeti Telenor-os romot, illetve a Telenor-os root-olt romot.

recovery-t, és a módosított Qltsar 2.0-ás romot.


Egyébb kérdés, írj :)

2012. aug. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

köszi :)


tehát akkor ha kész lesz a feltöltés akkor leszedek valamit és felmásolom gondolom az sd gyökerére és úgy kapcsolom be a telefont, hogy nyomom a hangerő felt (vagy le-t) és akkor visszaállítja nekem a 2.2-t?

2012. aug. 12. 15:28
 5/12 A kérdező kommentje:

megnéztem az első linket

[link]

letöltöttem a dolgokat és nekiálltam lépésről lépésre de az elején elakadtam ott, hogy hiába nyomom a bekapcsolás+hangerő le gombokat

csak rezeg a telefon és világítanak a kapacitív gombok

ezután semmi

vagy ez jó így?

ilyenkor a telefont már csatlakoztatni kell a géphez vagy azt csak valamikor később?

2012. aug. 15. 17:39
 6/12 wootata válasza:

A Froyo 2.2 original felrakása:


1.Töltsd le a Froyo.zip-et

2 csinálsz egy könyvtárat a sz.gépen és kicsomagolod oda

3 elinditod az install.bat-ot

4 dos ablak.... egyszer csak .... waiting device ...

5 telefon hangerő le + bekapcs ...csak a gombok világítanak

6 csatlakoztatod a sz.géphez usb-vel

7 ha mindent jól csináltál a dos ablakban látni fogod a feltöltés folyamatát

Ugyan ilyen módszerrel kell feltenni a recovery-t

Hogy mit hogyan kell feltenni, könnyen eldöntheted, ha a zip fáljba belenézel és van benne install.bat, akkor azt a fentiek szerint kell felrakni, ha olyat látsz [data] [Meta-inf], azt másold be az sd kártyára és recovery-ből pakold fel.

2012. szept. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 wootata válasza:

Qltsar 2.0 (a telón 2.3.x rendszernek kell lennie, Froyo 2.2-esre nem megy fel, hibát ad )

Az előző üzenetben leírtak szerint felteszed a recovery-t.

1. hangerő fel + bekapcs

2. a készülék rezeg, bekapcs elenged és rögtön home gomb megnyom, droid képernyő, sötét képernyő, gombokat elenged

3. menüből: install zip from sdcard (home gomb a kiválasztás, a hangerő fel le kurzor mozgatás )

4. choose zip from sdcard

5. kiválasztod a qltsar fájlt , home gomb

elkezdi felpakolni

6. reboot

7. indul az új rendszer ... :)


Video kis segítségnek:

http://www.youtube.com/watch?v=TA3IzvLcQ-A&feature=related


Az elején felteszi a Froyo-t, nagyon jól látszik hogy csinálja a letöltő üzemmódot és hogy töltődik fel a telóra a program. Utána jól látható, hogyan indítja a recovery-t, és hogy válassza ki az ewra romot ( nálad ez qltsar rom )


Egyébként ha froyo-t akarsz érdemes kipróbálni az EWRA romot, szerintem nagyon jó ( [link] ) EWRA 0.2 (H) kell letölteni, ez ugyanis a magyar támogatású.

2012. szept. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Gondics válasza:

Új Telenor One Touch C-t szeretném rootolni. Gingerbread 2.3.6 van fent gyárilag. Ameddig jutok. Power+hangerő fel gombbal recovery menü. Ott bármelyik rom-ot választom ez a hiba fogad:

E:signature verification failed

Ennyi! Gondolom a Telenor védi a fájlokat?!

Hogyan tovább?

2012. szept. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Gondics válasza:
És még a power+hang le kombináció is le van tiltva! Ezt megnyomom hosszan akkor is simán elintul a tecsi.
2012. szept. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

nekem semmi nem úgy történik ahogy a videón van

nyomom a hangerő le+bekapcs gombot, rádugom az usb-t és a sz.gépen se történik semmi, meg a telefon is csak simán elindul

2012. okt. 29. 13:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!