Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ilyen olcsók új telefono...

Miért ilyen olcsók új telefonok apródon?

Figyelt kérdés

100 ezres telefonok vannak 70-80 ezerér apródon.Azt írják, hogy új, rajta is van a kijelzővédő fólia, meg minden.És mindegyik valamilyen(T-Mobil, Telenor, Vodafone) függő.És garanciásak.


Miért ilyen olcsók ezek a telefonok?



2012. aug. 9. 11:53
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
De 60ezer körüli telefonok is vannak 40 körül.
2012. aug. 9. 11:55
 2/12 anonim ***** válasza:
"...azt írják, hogy új..." igen, azt ÍRJÁK.
2012. aug. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
mert köztudott, hogy nem lehet eladni semmit új áron, mert ha ugyanannyiba van, akkor megveszem boltból...azzal hogy valaki megvesz egy telefont, egyből veszít az értékéből...persze nem 20-30ezreket...pontosan mikről van szó? linkelj egyet..
2012. aug. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

én vettem apródon telefont, a vaterás legolcsóbb ár alatt volt 2 ezerrel, személyesen vettem át, a telefon azóta is működik.

egyébként gyorsan túl akarnak rajt adni, kell nekik a pénz.

a vatera lehúz, itt meg nem kell fizetni a hirdetésért

2012. aug. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Rendben.


Én arra gondoltam, hogy megveszik előfizetéssel olcsóbban, ők használják a régi telefonjukat, ezt meg eladják, és még így is keresnek rajta.


Viszont ennek nincs valami veszélye, pl. nem fizeti az előfizetését és visszaveszik a telefonját, ilyesmi?

Egyáltalán előfizetéssel veszik ők?



Itt egy Xperia P:


[link]


Árukeresőn 98 a legolcsóbb, tehát 20-al olcsób.

2012. aug. 9. 13:55
 6/12 anonim ***** válasza:
jah, vagy úgy. hát annyi a különbség, hogy árukeresőn függetlenül árulják, ez meg például t-mobile-os.
2012. aug. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Na de ezt akkor ők hogyan veszik t-mobile-nál?

Nem úgy, hogy előfizetést kötnek?

2012. aug. 9. 15:33
 8/12 anonim ***** válasza:
lehet úgy is, ezért kell adás-vételit írni róla, hogyha véletlenül letiltják, akkor jogi úton el tudod intézni vele a kártérítést, dominóban is olyan 98ezer az xperia p, szóval ha eladni akarja, akkor sajnos kénytelen olcsóbbért adni.
2012. aug. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Értem, tehát ha adásvételit írunk(volt, aki a hirdetésben írta, hogy "adásvételivel", de azt hittem az az ő és a T-mobil közti adásvételre utal)akkor nem érhet engem kár?
2012. aug. 9. 18:28
 10/12 anonim ***** válasza:
elméletileg nem, csak ki kell bírni, bár szerencsére velem még nem történt ilyen, de ha ebből bírósági ügy lenne, az elég hosszú.
2012. aug. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!