Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tartsam meg az iphone-t vagy...

Tartsam meg az iphone-t vagy valami mást keressek?

Figyelt kérdés
sziasztok! az a helyzet hogy egy ideig nem használtam az iphone-omat, mert lejárt a tmobilos hűség nyilatkozat rá és nem lehetett vele telefonálni, meg véletlenül letöröltem az összes játékot róla, szóval úgy döntöttem, hogy akkor a fiókban jó helye lesz, amíg az anyukám nem hajlandó eljönni velem megcsináltatni. kb 3-4 éves a telefon és már elég karcos, meg lassú, de nagyon hozzám nőtt, mert a szüleim azt mondták, hogy akkor kapom meg ha összegyűjtök rá 100 ezret. hónapokig gyűjtöttem és szivattam magam miatta és most az apukám azt mondta hogy adjam neki oda az iphone-t úgyis csak ott porosodik a fiókba és vesz helyette nekem egy másikat. nem tudom eldönteni mi legyen, mert az iphone nagyon a szívemhez nőtt és ha ennyit szivattam magam nem fogok lemondani róla és venni helyette egy gagyi samsungot... ha olyan telót találnék ami 100 ezer körül van és sokkal zsírabb mint az iphone lehet beadnám a derekam de nem tudom. ti mit tennétek? illetve milyen mobilt szeretnétek, hátha nekem is bejönne az egyik.. :D előre is köszi

2012. aug. 9. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Vegyél egy "gagyi" Galaxy S 2-t, az pont 100-ért van, és csak 500x jobb mint a 4 éves iPhone-od
2012. aug. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

hát mondjuk azért én nem írnám le annyira a 4 éves iphone-t :D

és bocsi hogy nem szeretem a samsungokat.. tényleg lehet velem van a baj, de mindegyik egy nagy iphone utánzatnak néz ki.. főőleg a galaxy ace..

2012. aug. 9. 12:24
 3/9 anonim ***** válasza:
az igaz h iPhone utánzatok , de attól még elég jól sikerültek , az S2 mar a 3gs nél jobb (a 4 től viszont nem), vedd azt ha újonnan akarod , de 4 et is kapsz már használtan annyiért
2012. aug. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. aug. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Már bocs, de mindegyik Samsung jó, mint a te gagyi iPhone-d:D
2012. aug. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
jó, valljuk be sokkal több telefon márka van mint ez a 2, ha nektek tetszik a samsung oké, elfogadom, de nekem nem, volt már több is és nem vagyok velük megelégedve. ez van. nem tudok mit csinálni, még a gagyi 4 éves iphonomat is többre értékelem mint azokat... sajnálom, gondolkodtam htc-n is, de azokat (számomra) nehéz kezelni, és nehezebb játékokat tölteni rájuk. nokia-ból a c3 tetszik, de az sok ismerősömnek van, és valljuk be nem egyenlő az iphonnal :D
2012. aug. 9. 13:33
 7/9 anonim ***** válasza:
ne samsungot vegyél:D nekem ace-m van még 1 évig amíg le nem jár a hűségem, nem is azzal van a baj, hogy lassú, meg gagyi a kijelzője, hanem azzal, hogy a menüje nagyon gagyi, van 42353467 alkalmazás minden készüléken (s3 sem kivétel) és tök feleslegesek. inkább HTC-t vegyél ha android telot szeretnél:))
2012. aug. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sony Xperia P nem lenne jó? Két magos processzor . 8 MP kamera Full HD videó felvétel 4 colos kijelző. Ha pedig nagy a 4 col akkor a Sonx Xperia Sola telefonnak picivel kisebb a kijelzője de ugyan úgy két magos a processzora.
2012. aug. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönöm az utolsó előttinek, mert pontosan ez a problémám az összes samsunggal. gagyi az érintőképernyő és tele van tömve annyi fölösleges cuccal, hogy coda hogy nem telik be a memória kártya csak attól, találtam most egy telót ZTE, de szerintem az is samsung, bár a márkájáról lövésem sincsen..

szerintetek az jó? az iphone-t tuti megtartom, a samsungomat fogom beadni használt mobil kereskedésbe és veszek egy használt zte-t, kivéve ha az samsung :D

2012. aug. 9. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!