Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire jól lehet gépelni a...

Mennyire jól lehet gépelni a qwerty billentyűzettel, mennyire lehet eltalálni a betűket általában?

Figyelt kérdés

Gondolkozom az olcsóbb kategóriájú okostelefonokon (régi típusú nokiám van), de elképzelni se tudom, hogy mennyire használható a qwerty. Egyetemen használnám meg könyvtárban, ha nem túl gagyi. Jók ezek a dokumentumszerkesztők, használhatók? Fontos még a viszonylag jó böngésző. Választék: Alcatel ot 991, huawei y200 lg optimus l3.

Előre is köszi a válaszokat!



2012. aug. 9. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést min gépelted be? Ha billentyűzeten, akkor pont ugyanolyan könnyen megtalálhatók a betűk, talán csak a célzás más, mert nem érezni a billentyűket.


Ha még nem használtál qwerty billentyűzetet, akkor először macerás lesz, de meg lehet szokni.

2012. aug. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A bumszli ujjaimmal sosem ütök mellé 3.2"-en. A Huawei-t javaslom, főleg hogy az 3.5"-es.
2012. aug. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ezt a kérdést számítógépen írtam. Végül is azt akartam megtudni, hogy folyamatos hosszabb gépelésre alkalmas-e, vagy csak üzenetek emailek írását könnyíti meg.

Köszi a válaszokat!

2012. aug. 9. 13:29
 4/5 anonim ***** válasza:
10 perc és megszokod telón a QWERTY-t, főleg ha egy jófajta billentyűzet van rajta pl. SwiftKey.
2012. aug. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi szepen!
2012. aug. 9. 17:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!