Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem zavaró, hogy egy 4"-es...

Nem zavaró, hogy egy 4"-es kijelzőjű telefonnál, nem éred el a képernyő bal felső sarkát? (ha jobb kezes vagy)

Figyelt kérdés

Most akarok venni egy Samsung Galaxy S Advencet, de félek, hogy zavaró lesz, hogyy nem érem el a képernyő bal oldalát, főleg a tetejét.Boltba kipróbáltam, de ott a hátulján rajta volt a riasztó és az kb. 1,5 cm.És így egy kicsit attól is "rövidebb lett a hüvelykujjam".

Vagy az nem baj ,ha nem ér oda az ujjam?


Ti hogy vagytok vele?



2012. aug. 9. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem el fogod érni, én múltkor a lumia 900at próbáltam ki, na azt már tényleg nem értem el hüvelykujjal..:D kézfüggő, de nekem a 4,3", ami felett már teljesen elképzelhetetlen.
2012. aug. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

en is probaltam es en elerem :D

15/F

2012. aug. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mondjuk én még régebben néztem, lehet, hogy én S 2-nél voltam vele így.CSak arra emlékszek, hogy nem értem el, majd megyek MediaMarkt fele, akkor kipróbálom.
2012. aug. 11. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!