Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van a samsung monte slideren...

Van a samsung monte slideren mikro vagy mini usb bemenet?

Figyelt kérdés

2012. aug. 10. 07:50
 1/3 A kérdező kommentje:
szerintem nem kérdezek olyan egetrengető nagyot. Pls gyorsan válaszoljatok!
2012. aug. 10. 08:13
 2/3 anonim válasza:
Nincs.Utáltam is úgy mint a...:-DNem a legjobb választás.Híváskor külön neked kell kihangosítani,különben néma marad.Képszerkesztési funkció elég primitív.Viszont micro sd kártyát tudsz használni,az pozitívum.De szétcsúsztatáskor könnyen megakad,pláne ha az összekötő lemez köré por meg homok rakódik.Játékot átlagosan 300 kb-nál nagyobb formátumban nem tudsz letölteni rá,pedig ingyenes játékokkal is megpróbáltam.Amúgy elég rendes teló lenne,de hát.:-)
2012. aug. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azok a régi szép idők, mi? :)) Azt se tudtam, ki vagy, aztán milyen jó tesók lettünk. Köszönjük, gyakorikérdések.hu!
2013. júl. 20. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!