Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem jó a Google Play. Nem...

Nem jó a Google Play. Nem tudnátok segíteni, hogy miért? [bővebben lennt]

Figyelt kérdés
SE X10 Minim van..Karácsonyra kaptam a telefont. Megpróbáltam letölteni egy appot a Play ról (akkor még market volt) és nem sikerűlt..Pedig van Google fiókom..meg próbáltam azon az alkalmazáson is be lépni ,amelyik a telefonra van telepítve de ott nem akar be lépni. A neten is próbáltam ,ott autómatikusan belép de nem akar semmit letölteni. Azt írja ,hogy: ,,Ön még nem töltött le ezzel a fiókkal (a fehér szatyor) evvel a fiókkal be léphet.'' Akkor újra meg próbáltam be lépni az alap telefonos alk.ban ,de megint rossz volt..akkor újra meg próbáltam a neten ,de akkor se töltött le semmit. És nem rég fel fedeztem ,hogy oldalra ki van írva ,hog ,, !NINCS KÉSZÜLÉK KIVÁLASZTVA '' próbáltam valahol készüléket ki választani ,de olyan opció sehol sincs..(lehet én vagyok a vak) .Mindent próbáltam már..új accot is regeltem már ,az se volt jó..nem tom ,hogy már mit csináljak.. PLS SEGÍTSETEK

2012. aug. 10. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Csinálj egy gyári visszaállítást és egyből ahogy elindul a telefon lépj be a fiókodba. Ez után már tuti mennie kell.
2012. aug. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És a gy.vissza állítás nem töröl semmit??
2012. aug. 10. 18:23
 3/5 anonim válasza:
Épp ellenkezőleg: mindent töröl.
2012. aug. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már mint zenét ,videót ..stb..
2012. aug. 10. 18:26
 5/5 A kérdező kommentje:
Húú sikerűlt..nagyon szépen köszönöm.
2012. aug. 10. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!