Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia™...

Sony Ericsson Xperia™ mini típusú telefonra elérhető lesz a 4. 0-ás Android? Ha igen akkor mikor?

Figyelt kérdés

Elméletileg ki fog jönni, de már hónapok óta ígérgetik azt, nem tudom, hogy tényleg ki fogják-e adni de csomó Xperia modellre már kijött csak a Mini , Mini Pro-ra és a Neo, Neo V-re elméletileg nem jött ki, de itt szürke a nevük.

[link]



2012. aug. 10. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Már 2-3 hónapja kijött...
2012. aug. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nekem 2.3.4 van rajta és amikor Sony PC Companion -al próbálom frissíteni ezt hozza ki.

[link]

Bár a telefon update-be is azt írja, hogy a legfrissebb van rajta, T-Mobile-s a telefon.

2012. aug. 10. 20:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem minden telora egszerre jon ki. de ki fog varj turelmesen.
2012. aug. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
vodásoknak már kint van egy ideje, ne a sony-t, hanem a t-mobile-t szidd, én is azt teszem, állítólag szeptembernél előbb nem adják ki, lassan ott tartok, hogy rootolom... :(
2012. aug. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a Seus nevű programmal. Mikor a T-mobilos arc S-emre kerestem a frissítést, a pc companion nem találta, de a seus igen, és tudtam is vele akkor frissíteni. Persze az is lehet h még tényleg nam engedélyezte a t-mobile a frissítést.
2012. aug. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

szia!


Itt meg tudod csinálni:


[link]


itt már fent van a minire is. én kb máj vége ota használom a 4.0.4


Üdv

2012. aug. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ettől a garancia nem fog elveszleni?
2012. aug. 13. 14:37
 8/8 anonim ***** válasza:
NEM
2012. aug. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!