Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy gio-val akpcsol...

Samsung galaxy gio-val akpcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés

Adott egy 1 napos galaxy gio 2.3.3as androiddal, elméletileg 512 RAM van benne de ha megnyitok ilyen alkalmazás kezelőt, ott azt irja hogy:

Közvetlen elérésű memória (RAM) 99/279, hol a maradék 200nál is több?


2012. aug. 11. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Lefoglalja a rendszer.
2012. aug. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. aug. 11. 10:27
 3/5 ddnalor válasza:
Szerintem teleraktad a telót minden féle hülye alkalmazással ami fut a háttérben. Aktív alkalmazásoknál ram kezelőnél nyomj rá a memória ürítésére. Ne tegyél rá semmi féle csilli villi widgetet.Csak az legyen rajta amit tényleg használsz. Nekem is volt ilyen telóm semmi gond nem volt vele ,2.3.6 verzióra frissült úgy vettem észre lassabb lett mind volt de teljesen használható volt.
2012. aug. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
semmit nem raktam rá, mikor ezt a kérdés kiirtam akkor (oda is van írva) 1 napos volt a teló. Azóta rootoltam és ennyi.
2012. aug. 12. 17:46
 5/5 ddnalor válasza:

Szia!

Lehet a proci órajelét emelni rootolás után?

2012. aug. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!