Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefon az LG optimus...

Zsoli25 kérdése:

Milyen telefon az LG optimus 2x telefon?

Figyelt kérdés

2012. aug. 11. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem túl jó. Azt eléggé elrontotta az LG, mert nem optimalizálták rá eléggé az androidot. És úgytudom hogy az ICS-t sem fogja megkapni. Szóval, ha azon gondolkozol h megvedd-e szerintem inkább ne.
2012. aug. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
LG t ne vegyél 4XHD alatt, inkább nézegess Xperia telefonokat.
2012. aug. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

egy kalap sz@r...

jah és optimus 2x tulaj vok és ugy mondom

2012. aug. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm szépen,akkor nézegetek xperia telcsiket.
2012. aug. 12. 13:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is Optimus 2X tulaj vagyok, s nagyon elvoltam keseredve, hogy nem fog kijönni rá az ICS...eddig. Ismét felröppentették a hírt, miszerint kijön az ICS Optimus 2X -re. :)


[link]


Az LG roppant rossz a szoftverfejlesztésben, s a szoftvertámogatása is nagyon gagyi. Kíváló hardverrel rendelkezik, mint a CPU, s mint a GPU terén, viszont a szoftver ritkaszar.


Azon gondolkodom, hogy nem-e cseréljem ki egy Xperia arc S -re. De nem tudom, lehet megvárom az ICS -t :)

2012. aug. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!