Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace-n hogy...

Samsung Galaxy Ace-n hogy kell beállítani a GPS-t illetve honnan, vagy hogy tudok leszedni rá cuccokat (pl háttérkép, vagy hogy tudok rápakolni zenéket)?

Figyelt kérdés
Még nem volt ilyen okostelefonom, aztán analfabéta vagyok hozzá, szoval GPS-t hogy tudom bekapcsolni, vagy rá kell telepíteni először valahonnan? Elvileg alapjáraton rajta van, de nem igazán találom melyik lenne az... a térkép lenne, de ott meg valami google fiókot emleget, holott gps hez nem kell internet hozzáférés. Illetve zene... ha gépemre letöltök mp3at, és azt átrakom az úgy jó ?
2012. aug. 11. 21:01
 1/5 A kérdező kommentje:
+ internetet hogy tudom rajta kikapcsolni, wifi megvan, de az alap internetet kinyomni?
2012. aug. 11. 21:15
 2/5 fairi1 ***** válasza:

????

beállítások/helyszolgáltatás menüpontba kapcsolhatod be a GPS-t.

neten a mobiladat név alatt tilthatod le, elvileg még külön wirgetnek is léteznie kell vagy keresned kell egy marketen vmit.

pl go launcherhöz lehet telepíteni ilyen widgetet teljesen ingyen, és szabadon kapcsolgathatod a netet és gpst-t


ha google fiókat emleget akkor adj meg egyet, mivel az fontos lesz, kell egy gmailes cím!!! enélkül goggle alkalmazások neccesen fognak működni!!!


mp3-t gond nélkül rátehetsz a zenelejátszó bárhol megtalálja nem kell félned! playerpro amit használok képes erre!

2012. aug. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
MP3at vágom, de ezt a GPS-t nem igazán, legördülőnél rajta van , hogy be van kapcsolva a gps de program nincs ezek szerint hozzá. Azt is onnan tudok leölteni + ehhez ugye ha jól tudom nem kell internet elérés, mármint a gps-hez ha letöltöm, és ezek ingyé vannak ugye?:D
2012. aug. 12. 21:12
 4/5 fairi1 ***** válasza:

telepítsd rá programot

pl. sygic vagy navigon, de warezoldalon találsz igot- is rá

de a google maps is használja a gps chipet

2012. aug. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 fairi1 ***** válasza:

ingyéé semmi nincs

maga gps használatárt nem kell fizetni, de a szoftverért ha nem warezolod le akkor elg szép pnénzt elkérnek. vannak ingyenes szoftverek is pl moddingolt google navigator mükődik, de neki netkapcsolat kell

2012. aug. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!