Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Mini pro-m megáll a sony...

A Mini pro-m megáll a sony ericsson feliratnál, Hogyan tudnám megcsinálni?

Figyelt kérdés
A telefon : Sony Ericsson Xperia Mini Pro (SK17I) rootolt gyári független 4.0.2.A.0.42-es verzió van rajta és cwm recovery böl próbáltam egy másik romot feltelepíteni azóta ált be ez a probléma

2012. aug. 12. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Mielőtt belefogtál, ugye természetesen lementetted a jól működő romot a Backup/Restore menüben?

Aksi-ki-be, megpróbálod újra bekapcsolni. Ha megint megáll a feliratnál, aksi-ki-be és belépsz a Recovery-be, újra feltelepíted a (biztosan!) megfelelő romot, ami zip formában csücsül az SD kártyán. A telepítés végén a menüből Restart system, elindul az új rom (remélhetőleg), lehet örülni. Ha nem így lenne...ezt majd megtárgyaljuk akkor.

2012. aug. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Volt aksi ki be de nem segitett backup viszont van de hogy lépjek be a recoverybe? mert sosem tudtam inditáskor belépni csak valami programmal mentem rá a reboot CWM lehetőségre és úgy jött be
2012. aug. 12. 18:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Kikapcsolod a telód, majd be, és amikor megjelenik a Sony Ericsson felirat, akkor nyomogatod a hangerő-fel gombot addig, amíg be nem jön a CWM.
2012. aug. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
percekig nyomogattam de nem jön be
2012. aug. 12. 19:26
 5/8 anonim válasza:
ahonnan letöltötted a romot biztos írták hogy milyen kernel kell hozzá. na azt letöltöd és rá flesheled flash toollal.
2012. aug. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem megy a flashtool mert ugy kell ugye hogy nyomom a hangerő lefelét és rádugom a kábelt a telóra flasheléskor de mikor én rádugom a kábelt akkor kis várakozás után bejön a sony ericsson felirat
2012. aug. 12. 22:37
 7/8 anonim ***** válasza:

Próbáld meg inkább a flashtool-al egy gyári romot feltenni.


[link]


A 0291-es flashtool-t töltsd le és hozzá valamelyik gyári romot a mini pro romok közül.

2012. aug. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megoldottam csak figyelmetlenség volt a baj mert flashtool-al próbáltam meg csinálni csak miközben azt hittem hogy a kábel másik vége a gépen van közbe a töltőn volt :D XD, aztán miután ''rájöttem'' hogy a gépre kéne dugni simán ment minden most gyári 4.0.4 van rajta szerintetek ez gond nélkül fog menni ezen a telón?
2012. aug. 13. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!