Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik néz ki...

Szerintetek melyik néz ki jobban Xperia S vagy SGS2 Másra nem vagyok kiváncsi mindent tudok bárki bármit is mondjdon mindkettő mellet szolnak érvek most a kinézet számit. Melyik szebb?

Figyelt kérdés

2012. aug. 12. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mind a kettő szép. Az Xperia S-ben az érintő gombok és a tégla alakja, a SGS 2-ben pedig a vékonysága és tetszik. Nekem Xperia s.
2012. aug. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Xperia S kicsivel szebb :)
2012. aug. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi az eddigieket jöhet még azt elfelejtettem hogy lehetőleg olyan irjon akinek legalább az egyik volt akezében
2012. aug. 12. 19:45
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is az xperia s néz ki jobban, a samsung formáját már nagyon unom.
2012. aug. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Xperia S :) Most is a kezemben van ;)
2012. aug. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 fairi1 ***** válasza:

Na ennek a kérdésnek nincs sok értelme. ne mondd kérdező hogy nem vagy képes önállóan saját magad eldönteni, hogy neked mi tetszik.

ha egy sony fanoktól hemzsegő oldalon teszed fel akkor xperia-t mondják szépnek, ha Samsung fansite akkor S2 lesz a szebb.


telefonnal villogni akarsz vagy kihasználni tudásikat?


Ha villogás a cél akkor iphone 4s jobb választás, de igazából már minden 3. embernek az van, vagyis nem oly feltűnő, az androidos okostelók meg sose erre építettek.


Az s2 relatíve egyedi dizájnja lett a samsung androidos telefonok közt, lsd az elődjét és a mostani utódját. Szögletes, hasonlít a xperiákra ebben a tekintetben, fő különbség a hátulja, kamera és a led elrendezése és alul a kidudorodás ahol az antennák vannak.


1 év 2 hónap alatt annyi hibát találtam a külsejében hogy alul kidundorodó rész nem cserélhető és szép lassan kopik, karcos lesz, oldala a sok leejtés miatt mikrotörések jelentek meg, szeretem otthon leejteni 2 m magasból a telefonjaimat. Igaz meglepően jól bírja a strapát, ki se nézné az ember belőle, mondjuk parkettára szokott esni. Elől a gorilla glass védi, jó vastag lehet, jól bírja az esést és a karcolásokat is. Vékonysága meg kitűnő szűk farmerzsebbe kulcs mellett is elvan, elől nem karcolódik, hátlapja rücskös, így semmi nem látszik, csak a fényes dundor lett atomkarcos, az egy kis tervezési hiba.

2012. aug. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én HTC fan vagyok, de az Xperia S nekem jobban tetszik mint az S2. Ahogy írtam, az s2-ben nagyon tetszik a vékonysága, de az Xperia S akkor is szebb.
2012. aug. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én samsung párti vagyok, és mégis az Xperia-t írtam.. :)
2012. aug. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 fairi1 ***** válasza:

Engem sose érdekelt a márka, csak a tudás.

Ám vhogy nem értem mi a nagy szám xperia s dizájnjában. Tán az az átlátszó csík alul ahol vannak a piktogramok. Bármikor kezembe vettem xperiát ott nyomtam veszettül, pedig felül vannak az érintő gombok. Az a rész csak a telefon méretét növeli.

Hátul a dizájn nagyon hasonlít SE X10-re..

2012. aug. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az Xperia sokkal szebb szerintem :)
2012. aug. 13. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!