Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy ace telefonon,...

Samsung galaxy ace telefonon, az internetet hogy lehet kikapcsolni?

Figyelt kérdés
A sima internetet, a wifit azt látom hol tudom kapcsolni, de a simát nem igazán találom, vagy csak nem tudom , hogy azzal kell... nem akarok véletlenül felmenni rá :)
2012. aug. 13. 08:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nincs fent a 3G ikon (a térerő jel mellett) akkor nincs is bekapcsolva. De egyébként Menü -> beállítások -> vezetéknélküli és hálózatok -> mobilhálózatok -> csomagkapcsolat használata

Ez ha ki van pipálva, akkor be van kapcsolva, ha nincs, akkor nincs bekapcsolva.

2012. aug. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, ki is kapcsoltam, akkor így véletlenül se tudok fellépni internetre :) Nem lenne túl jó móka, fél perc alatt zabálná a lóvét :D
2012. aug. 13. 10:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem folyamatosan be van kapcsolva. Attól nem fogy a mobilneted, csak ha tényleges letöltés van. Nem kell semmit beállítani, hogy szinkronizáljon és frissítsen, és akkor nincs gond. Mondjuk ez csak akkor jó így, ha van valamennyi adatforgalmad a díjcsomagodban. Nekem 500 MB van, bőven ki szoktam belőle jönni egy hónapban, pedig elég sokat használom. Tedd fel a 3G Watchdog nevű programot, az számolja az adatforgalmad. :)
2012. aug. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!