Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Part Nero GSM mennyire...

A Part Nero GSM mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Talán ők szórják legolcsóbban a mobilokat. Szerintetek a garanciát tudom majd érvényesíteni adott esetben? nem bassnak át semmivel? tök új, magyar nyelvű mobilt adnak?

2012. aug. 13. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vernek át, megbízhatóak, minden tartozék megy, a telefon magyar nyelvű igen. én 1 éve rendeltem egy Galaxy S2-t tőlük, igaz a dobozon "www.samsung.pl" van rajta, de a telefon magyar, és minden tartozék benne van, és 2 vagy 3 ezer forinttal több a 2 év samsung garancia, még nem volt problémám a telefonnal, de megbízhatóak, én csak tőlük rendelek.
2012. aug. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 _Jessy_ ***** válasza:
Szerepel a feketelista.hu-n, ami nem túl bíztató :)
2012. aug. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És mégis melyik online bolt nem, amelyik bolti árhoz képest olcsón adja a termékeket? GSMLine, SpeedShop...keress cask rá a többire is
2012. aug. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha olyan a telefon, hogy van benne magyar nyelv is, akkor igen, amúgy megbízható, de szerintem a legtöbb telefont külföldről szerzik, nekem is régebben egy nokia n8-am volt, az spanyol volt, de mivel symbian, ezért nem volt benne magyar, csak angol, német stb, de tettem bele. androidos telefonoknál biztos hogy lesz benne magyar.
2012. aug. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!