Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vásárolt már valaki a www.batt...

Vásárolt már valaki a www.batteryupgrade.hu -ról? Megbízható akksit árulnak?

Figyelt kérdés
Xperia play-hez szeretnék egy nagyobb akksit venni. A két véglet között (ebay-es 12 dolláros, meg a Mugen 22 ezres) találtam ezt az oldalt ahol 8 ezerért van 2600 mAh-s akksi.

#Xperia #akkumulátor #www.batteryupgrade.hu
2012. aug. 3. 18:22
 1/3 anonim válasza:
igen rendeltem a BATTERYUPGRADE.HU tól és át is vertek,átutaltam az összeget, az akkumulátor azóta sem érkezett meg. NE VÁSÁROLJATOK TŐLÜK !
2012. okt. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 M.Csaba20 válasza:
Én rendeltem,(robot porszívó aksit) kicsit beparáztam mikor nem jött meg 1 hét után, írtam is levelet, kaptam rá angol választ hogy Honkongból jön, eltarthat 1-2 hétig, de ha nem jön meg újra írjak nekik. De megjött kb 2 hét volt. Beszereltem működik.
2017. nov. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Rendeltem tőlük laptop akkut, a gyárinak megfelelő 5800mAh kapacitásút.

Küldtek egy 4400mAh akkut.

Reklamáltam, azt írták, küldjem vissza, akkor derült ki, hogy Hollandiába.

Megtettem.

Kiküldtek ezután egy másik 4400mAh akkut.

Visszaküldtem azt is.


Ezután visszaadták az előre kifizetett akku árát meg 2x5 Eurót a postaköltségre, ami persze közel sem annyi volt.


Kerüljétek el.

2022. aug. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!