Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Ace típusú telefonon...

Samsung Ace típusú telefonon a bluetooth jel magától 1-2 perc után megszűnik, kikapcsol. Szeretnénk vásárolni egy Samsung Omnia M típusú telefont, ezen folyamatos a bluetooth jel, vagy ugyanúgy van beállítva mint az Acen?

Figyelt kérdés
Ez nekünk azért probléma, mert az autónk védelmi rendszere ezt érzékeli, erről működik.
2012. aug. 13. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Androidnál, ha jól tudom alapbeállítás, hogy csak 120 másodpercig ad jelet a bluetooth.

Bár hogy át lehet-e állítani, érdekel engem is.

2012. aug. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Alapesetben 2 perc a bluetooth láthatóság, de ha aktív a kapcsolat, akkor nem kéne neki megszakadnia ennyi idő után.

De CM romokban be lehet állítani ezt az időt végtelenre is.

Az Omnia M WP7-es telefon és ott amennyire tudodm nincs korlátozva a láthatóság viszont fájl küldésre/fogadásra nem lehet használni.

2012. aug. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sajnos az Acenél, nem tudtuk átállítani, pedig ahol vásároltuk, onnan telefonáltak a Samsunghoz és ott adták ezt az információt.

Igen az Omnia már windows, ezért reménykedünk, de amíg nem bizonyosodunk meg róla nem merjük megvásárolni.

2012. aug. 13. 14:24
 4/4 A kérdező kommentje:

Ezt a választ kaptam a Samsungtól:

az androidos op.rendszerü telefon készülékeknél, a 2.2-es verziónál 120mp-ként frissítette a bluetoothos kapcsolatot. Viszont már az ezt követő op.rendszerű telefon készüléknél megjelent egy újabb beállítás, melynél korlátlant lehet beállítani.A 2.3.6-os op. rendszernél.

2012. aug. 13. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!