Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefon-szakértőket...

Mobiltelefon-szakértőket kérdeznék: milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Amit mindenképpen szeretnék: legyen qwerty billentyűzet és érintős legyen a kijelző. Árban: 40e alatt legyen. Eddig ezeket a telefonokat néztem ki: - motorola fire xt311 - samsung galaxy y pro duos - motorola droid pro xt610 Ezek közül melyik a legjobb? Vagy lenne más ajánlatotok? Danke!

2012. aug. 13. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
sony ericsson xperia mini pro, nemtudom most mennyi, de nem hiszem hogy ne érné meg.
2012. aug. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ezek közül egyik se.Ezek mind3-an "candybar" készülékek.Ami azt jelenti,hogy egy nagy darabban van a kijelző és a bill.Ezekkel általában az a baj,hogy vagy túl kicsi a kijelző,vagy használhatatlanul aprók a billentyűk.Ha mindenképp ilyen készüléket akarsz,akkor blackberry(bár az nem 40 alatt van),de ha jó a szétcsúsztathatós kivitel,akkor a Sony Ericsson Xperia Mini Pro-t ajánlom.Nem az xperia x10 mini pro-t,mert az a régebbi kivitel.Ha nagyobb kell,akkor xperia pro.Akkora,mint az xperia neo,csak qwerty billentyűzettel.
2012. aug. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De mondjuk a Motorola Droid-nak elég nagy kijelzője van, bár tesztekben azt olvastam, hogy nem olyan jó a színminősége. A Mini Pro-t egyszer már kipróbáltam, de pont azért nem jött be, mert nehéz volt navigálni a kijelzőn, olyan kicsinek éreztem.
2012. aug. 14. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!