Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia X10 vagy...

Sony Ericsson Xperia X10 vagy Samsung Wave S8500?

Figyelt kérdés

a nagy X10 re gondolok, a rendesre nem a kicsire.

szerintetek melyik a jobb? kérnék indokot is, pl hardware etc, az android op rendszer nem érdekel mert ismerem és tudom hogy az is egy rakat szr. szal ha ennyi az érved akkor nem érdekel, inkább hardware ről meséljetek. vagy flash videó lejátszási lehetőségről, vagy wifi erősség tartósság, akkumulátor etc.

melyiknek jobb a kijelzője, az érintő képernyője,

még op rendszerekről annyit, hogy a bada mit tud? nincs vele tapasztalatom

(ezért írtam h az android szr, mert én úgy tudom, hogy annyit tudnak felhozni, hogy rengeteg ingyen alkalmazása van, amikből 99% egyébként csak egy lite demo trial... szal elég tré)


2012. aug. 13. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindkettő nagyon elavult, egyiket sem szabad már venni.
2012. aug. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
20k-t szándékozok rá költeni, tehát ez az az árkategória.
2012. aug. 13. 21:46
 3/9 A kérdező kommentje:

nincs mindenkinek 150k-ja megvenni a legjobbat pl htc one x

Na de am nekem pont lenne, én egyszerűen csak túl zsidó vagyok ahhoz hogy ilyen szrokra ennyit adjak, igaz gondolkoztam az nvidiás HTC-n de az se éri meg...

2012. aug. 13. 21:47
 4/9 anonim ***** válasza:
Tényleg mindkét mobil nagyon régi típus már..Ezen felül, az android nem szar, sok jó ingyenes program is van rá, nem csak demo verzióban. A Bada nem túl jó, nincs rá annyi alkalmazás mint az androidra, mert nincs olyan sok telefonon rajta ezért nincs annyi ember aki fejleszt rá alkalmazásokat. Ha mindenképp ebből a két csodából akarsz választani, akkor inkább az x10, de nem ajánlom egyiket sem.
2012. aug. 14. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
mondtam, hogy ne az op rendszer alapján mondjátok a voksotok, mert nem érdekel... ha ez elavult akk mondj egy mostani 1ghz-es telót 20k-ért...
2012. aug. 14. 13:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Alig drágábban kapsz Defy-t. Főzött rommal 2-3× gyorsabb bármelyiknél.
2012. aug. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hiába tűnik jónak az x10 1ghz-s procija, ha a telefon akadozik. Az 1ghz-s proci melett csak egy Adreno 200 van benne, ami egész egyszerűen gyenge. És a kijelző is borzalmas a maga 65 ezer színével mikor az újabb telefonok 16 milió színű kijelzővel rendelkeznek.
2012. aug. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. aug. 14. 17:37
 9/9 anonim válasza:
Telefonokra fejlesztek. Dolgoztam Xperiakkal és samsungokkal is. Életben nem fogok xperiat venni.
2012. aug. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!