Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok zenét tenni a...

Hogyan tudok zenét tenni a telefonomra a számítógépről? (többi lent)

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy minim van és tudom, hogy van egy olyan fekete kártya de a számítógépünk nagyon régi és nincs a kártyának hely.

2012. aug. 14. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Rádugod a gépre a kábellel, amit kaptál a telóhoz, és a telefonon lehúzod a felső tálcasort, majd gondolom itt ki tudod választani, hogy usb háttértárolóként működjön a telefon.Onnantól kezdve meg az intézőben azt másolsz gépről telóra, amit akarsz.Vagy a telefonon a beállításokban az usb kapcsolatok módjánál kiválasztod az alapértelmezett csatlakozást usb háttértárra, ha a tácasoron nem tudod beállítani, vagy automatikusan a teló nem ajánlja fel.

De akár a samsung szinkronizációs szoftverét is használhatod erre, a KIES-t.

2012. aug. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de ha ráteszem a gépre azt írja hogy töltés.. és tölti is a gép a telót
2012. aug. 14. 19:33
 3/6 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=_Jd90RKSsBI


http://www.youtube.com/watch?v=fXtZIQ-RHik&feature=related


Még jó, hogy (gondolom) el sem olvastad rendesen azt, amit írtam.Remélhetőleg a videókat végignézed.

2012. aug. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
végignéztem a videókat de nekem az alkalmazás beállításoknál nincs usb beállítás
2012. aug. 16. 11:32
 5/6 antialkoholista válasza:

Na szóval: amint elöttem már írták, lehúzod a tálcát és ott van olyan h USB csatlakoztatva.

AMENNYIBEN NINCS OTT: Akkor le kell tötened a Samsung Kies nevű alkalmazást ( [link] )

ez aztán végez valami kalibrálást és ezek után már meg kellene jelennie a tálcán az ,,USB csatlakoztatva´´(vagy valami hasonló) feliratnak . arra kattits aztán ott lesz egy gomb asszem ,, Belsö tárhely csatlakoztatása´´ felirattal. Arra kattits és meg van oldva a helyzet.

2012. aug. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 antialkoholista válasza:
ja elég nyilvánvaló de azer leirom: a Samsung Kiest a PC-re kell letölteni :)
2012. aug. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!