Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Like 300 díjcsomag lebeszélhet...

Like 300 díjcsomag lebeszélhető havidíja csak t-mobile számok esetén érvényes?

Figyelt kérdés
Tehát akárkivel lebeszélhetem a havi 2500 ft/hó vagy csak 30-as számokat hívhatok?
2012. aug. 14. 21:46
 1/7 anonim válasza:
2 napja kérdeztem meg, csak 30-as számok esetében beszélhető le a havidíj!
2012. aug. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi:) Hát ez nem vmi jó hír, mert így marhára nem éri meg nekem, nem tudom miért ezt ajánlották:(
2012. aug. 15. 02:02
 3/7 anonim válasza:
Szerintem megéri, én is ilyet fogok kötni pár nap múlva. Azért a 3 "ingyenesen" hívható 30-as szám (100 óra keretéig), korlátlan net (300MB után csökkentett sávszélességgel, de mégiscsak korlátlan) + lebeszélhető havidíj még ha csak 30-as irányba is de megéri szerintem :)
2012. aug. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát vkinek lehet megéri..én 1 hét alatt elneteztem a 300 MB-t, és kb. 1 t-mobilos ismerősöm van (vagyis van még 3 családtagom, de velük a családbarát kedvezmény miatt ingyen beszélek, szóval marad 1), akivel havonta egyszer beszélek kb. Egyébként meg elég volt 2-3 havonta 2500-at elköltenem beszélgetésre:/
2012. aug. 15. 13:05
 5/7 anonim válasza:

Én 2 nappal ezelőtt kötöttem meg a Like 300 díjcsomagot, hisz majdnem csak 30-as ismerősöm van és így elég sokat tudunk beszélni ingyen!


Viszont kérdésem lenne, hogy a 3 ingyen hívható szám / 100 óra vagy mind a három számra külön van 100 óra ingyen hívás?!


Az internetezés is teljesen ingyenes a 300 mb túllépése után is?!


2690 ft / hón kívül kell mást is fizetni ( ha nem beszélek többet ( ?!

2013. febr. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nekem is Like 300 am van már lassan egy éve, de sajnos szép lassan elkezdett emelkedni a havidijam már 3300 nál tartok és nem tudom hogy miért, pedig okostelefonomon van Call Meter 3G látom hogy kiket mennyiért mennyi ideig hivok, és csak 30asakat hivok nem is sokáig telo szerint ilyen 400 Ft a számlám (ugye 3 ember kivételével akiket 100 órát is hivhatok), de még igy is számlám jó 500 Ft több szokott lenni mostanában :((

T pontban se tudták megmondani hogy mi az oka, szerintem ez elég felháboritó, tudniuk kéne adni egy telefonszámos elszámolást összegekkel, főleg hogy én Call Meterrel pontosan látom mennyit beszéltem...

2014. márc. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem is értem mit beszéltek, én egy éve vagyok ebben a csomagban és szerintem nagyon jó!


3 általam kiválasztott számot ingyen hívhatok!

Sokkal olcsóbb perc és sms díjak, mint máshol!

Havi 2800-t fizetek ami teljesen lebeszélhető!

300 MB-t internet / hó!


Cserébe mit kell adni? Legyél nappali tagozatos (felsőoktatás) és 2 év hűség.


Ja és a telefont is olcsóbban kaptam, mint amennyi Dominosan lett volna (Sony Xperia J)

2014. márc. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!