Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem kompatibilis az...

Miért nem kompatibilis az alkalmazást a Xperia minimmel?

Figyelt kérdés
Sony E. Xperia minim van, és van egy rajzolós alkalmazás, amit letöltenék, de a market-nál azt írja, hogy nem kompatibilis az alkalmazás a telómmal.:( Lehet, hogy kicsi a kijelzője? Más gond nem jutott eszembe, mert a rendszerkövetelmény viszont teljesítve, elvileg 2.1-et kér hozzá, és nekem az van.

2012. aug. 14. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, tobbek kozt a kepernyo is lehet, de sok mas oka is lehet, amiket azert nem olyan konnyu kideriteni, de teny, hogy ez magatol nem fog megvaltozni, esetleg egy kesobbi, frissitett verzio kompatibilis lehet.
2012. aug. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld nem marketből telepíteni. Az alkalmazások 70%-a így működik.
2012. aug. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egyszer próbáltam így telóra alkalmazást tenni, amit ncore-ról töltöttem le, de nem igazán ment...:) Kell hozzá vmi program, aminek a segítségével telepítem?

2012. aug. 25. 17:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Hat igen, az nem art, bar mar majdnem minden fajlkezelo tudja, de ezek szerint a tied nem. Ott van peldaul az Astro.
2012. aug. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!