Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik szerintetek a legjobb...

Melyik szerintetek a legjobb GPS program iphone-ra?

Figyelt kérdés

2012. aug. 15. 00:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Mit értesz GPS program alatt? Mert ugye ez így magában semmi :)

GPS-t használó programra gondolsz? Az rengeteg van sok kategóriában. Írd le mégis milyenek gondolsz?

2012. aug. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
navigáció :D VEZETÉSHEZ:D
2012. aug. 15. 02:33
 3/9 anonim ***** válasza:

Áhhá. Szóval erre mindenki más más választ fog adni, hiszen ki ezt szereti, ki azt.

Én sokáig igo-t használtam PDA-n akkor nagyon még nem is volt más lehetőségem. Szerettem, működött rendesen, nem volt gond vele. iPhone rá is tettem igo-t viszont ezt már nem jött be. Elég zsufoltnak tűnik nekem, bonyolult menürendszer

2012. aug. 15. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Áhhá. Szóval erre mindenki más más választ fog adni, hiszen ki ezt szereti, ki azt.

Én sokáig igo-t használtam PDA-n akkor nagyon még nem is volt más lehetőségem. Szerettem, működött rendesen, nem volt gond vele. iPhone rá is tettem igo-t viszont ezt már nem jött be. Elég zsufoltnak tűnik nekem, bonyolult menürendszer, stb.

Nnna akkor próbáljuk ki a tomtom-ot. ( Angliában elek és itt majdhogynem egyeduralkodó) és le is ragadtam. Halál egyszerű menü, VISZONYLAG jó térképek. Az ára már nem annyira jó.


Waze? Ingyenes, próbáld ki. Látod a többi waze felhasználót a térképen, és be tudsz jelenteni forgalmi infókat mint pl rendőr, dugó stb ezzel segítve a többieket. A térképeket a felhasználók szerkesztik!!! Nagyon pontosak hiszen a hibákat azonnal a telefonon be lehet jelenteni és azt valaki vagy akár te is tudod javítani. Viszont sok településen még csak a főbb utak vannak berajzolva

2012. aug. 15. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Áhhá. Szóval erre mindenki más más választ fog adni, hiszen ki ezt szereti, ki azt.

Én sokáig igo-t használtam PDA-n akkor nagyon még nem is volt más lehetőségem. Szerettem, működött rendesen, nem volt gond vele. iPhone rá is tettem igo-t viszont ezt már nem jött be. Elég zsufoltnak tűnik nekem, bonyolult menürendszer, stb.

Nnna akkor próbáljuk ki a tomtom-ot. ( Angliában elek és itt majdhogynem egyeduralkodó) és le is ragadtam. Halál egyszerű menü, VISZONYLAG jó térképek. Az ára már nem annyira jó.


Waze? Ingyenes, próbáld ki. Látod a többi waze felhasználót a térképen, és be tudsz jelenteni forgalmi infókat mint pl rendőr, dugó stb ezzel segítve a többieket. A térképeket a felhasználók szerkesztik!!! Nagyon pontosak hiszen a hibákat azonnal a telefonon be lehet jelenteni és azt valaki vagy akár te is tudod javítani. Viszont sok településen még csak a főbb utak vannak berajzolva. Ha tudom merre kell menjek akkor ezt használom a forgalmi infók

2012. aug. 15. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Áhhá. Szóval erre mindenki más más választ fog adni, hiszen ki ezt szereti, ki azt.

Én sokáig igo-t használtam PDA-n akkor nagyon még nem is volt más lehetőségem. Szerettem, működött rendesen, nem volt gond vele. iPhone rá is tettem igo-t viszont ezt már nem jött be. Elég zsufoltnak tűnik nekem, bonyolult menürendszer, stb.

Nnna akkor próbáljuk ki a tomtom-ot. ( Angliában elek és itt majdhogynem egyeduralkodó) és le is ragadtam. Halál egyszerű menü, VISZONYLAG jó térképek. Az ára már nem annyira jó.


Waze? Ingyenes, próbáld ki. Látod a többi waze felhasználót a térképen, és be tudsz jelenteni forgalmi infókat mint pl rendőr, dugó stb ezzel segítve a többieket. A térképeket a felhasználók szerkesztik!!! Nagyon pontosak hiszen a hibákat azonnal a telefonon be lehet jelenteni és azt valaki vagy akár te is tudod javítani. Viszont sok településen még csak a főbb utak vannak berajzolva. Ha tudom merre kell menjek akkor ezt használom a forgalmi infók miatt. Minél többen használják annál jobb.

Viszont ha ismeretlen terepre megyek akkor tomtomnál maradok.


Szerintem. :)

2012. aug. 15. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Na ezt jól sikerült összehozni :) néhányszor véletlen rányomtam a válasz küldésére mert az iPhone állandóan javítaná amit írok. :)

Sebaj, katt mindegyikre hogy hasznos volt ;)

2012. aug. 15. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Korábban Igot használtam, most Sygicot :) Szerintem a Sygic a legjobb :)
2012. aug. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

iGO: Friss térképek,átlátható menü.


Sygic: Friss szoftver,régi térképekkel.


Navigon: Átláthatatlan menü,NavTeq térkép(Magyarország nagyon rossz rajta,tapasztalat)

2012. aug. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!