Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Snapdragon S4 vagy Tegra 3 -t...

Snapdragon S4 vagy Tegra 3 -t ajánljátok (indokot is kérnék)?

Figyelt kérdés
2012. aug. 15. 01:50
 1/4 anonim ***** válasza:

4 magos Snapdragon S4-et.

A 2 magos Snapdragon S4 nagyjából ugyanolyan erős, mint a 4+sok rejtett magos Tegra 3 (néhol erősebb is, de nem sokkal), viszont Tegra 3-ra vannak exkluzív játékok meg jobb grafikájú játékok.

Snapdragon S4 viszont kevésbé melegszik, bár az aksi úgy is melegszik egy telefonba szóval mindenképp meleg lesz.

2012. aug. 15. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Röviden mindegy, egyik sem rossz, jelenleg Tegra 3 jobb.
2012. aug. 15. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Snapdragon S4

Mint mondták, a 2 magos változat beéri simán a Tegra 3-at. Ezen felül nem eszik annyit terhelés alatt. A Tegra only dolgokat meg vígan futtatja, csak kell hozzá a Chainfire.

2012. aug. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igaz én most néztem tesztete a s4 kétmagosa 1.5ghz-.en simán behozza sok helyen a tegrát ami egy kicsit égő a nvidianak gondolom :DDD én tabot akarok venni és eddig a nexus 7-et néztem de viszont az asus transformer tf101 is jo meg szép véglis játékra kéne de sajnos nem ismerek s4es tabot jelenleg :( a myaudio tabját néztem egy elég erős 1.5ghzes tablet hd ips kijelző 10.1" 1280*720p full hd video akár mkv is elég jo és nem többel több mint a nexus viszont van gari rá meg 30 gb cloud :D :d
2012. szept. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!