Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudnám megjavítani? Van...

Hogy tudnám megjavítani? Van 1 X8-as telefonom Rootolás után kikapcsoltam és azóta nem kapcsol be, nem reagál semmire akármit csinálok.

Figyelt kérdés
2012. aug. 15. 12:08
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
x8-on nincs...
2012. aug. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
A recovery az android egyik szerves része, hát igen csak elcseszett egy gyártó a Sony ha kivette belőle, és elég ügyes is hogy működésre bírta utána az androidot.
2012. aug. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy beleszólok, de tényleg nincs rajta alapból.


Kizárólag rootolás után lehet feltenni.


Nem tudom, de 2.1-es android van gyárilag hozzá.

Annak is része vagy csak 2.2-től?

2012. aug. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Az biztos, hogy a 2.2-nek már szerves része, de hogy a 2.1-nek is az-e...szerintem annak kell lennie. Akkor viszont nincs más dolog: veszel egy új telefont, mert ha ezt garanciával kicserélik, akkor elhagyom az egyetemet és megyek oda dolgozni, mert senkinek sem kell értenie semmihez sem (max a gépeléshez meg a nyomtatáshoz)
2012. aug. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Flashtool-al fel kéne a romnak mennie.


Kedves kérdező:


Írd már le azt a pár sort amit a flashtool kír miután lenyomod a flash gombot, kiválasztod a letöltött ftf fájlt és eztuán kéri, hogy csatlakoztasd a telót kikapcsolva a képen lévő módon?


vissza gomb nyomása közben dugd rá az usb kábelt.

2012. aug. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
én is flhastoolal akarom megcsinálni kéri hogy dugjam rá a telót kikapcsolva vissza gomb nyomásával de a gép ismeretlen eszközt jelez és semilyen drivert nem jó hozzá ilyenkor mit kell csinálni?
2014. febr. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Na, mi lett azzala flashtoollal?

Sikerült megjavítanod? Amúgy annyira bírom ezt, kérdeznek valamit, a megoldás vége meg sosem derül ki, csak úgy lóg a levegőben.

2017. ápr. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!