Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Külföldi sms? Kérdésem túl...

Külföldi sms? Kérdésem túl rövid a magyarázatom hosszú

Figyelt kérdés
Kaptam ma egy smst hogy 100 ezer dollárt nyertem én megnyitottam mert csak így lehet kitölölni valamilyen ilyen szám 160.. Lehet bajom? Ti is kaptatok már ilyet?
2012. aug. 15. 19:43
 1/3 anonim válasza:
Nem. Semmi.
2012. aug. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem nyitottàl meg semmilyen oldalt, nem küldtél sms-t, akkor ne aggódj (:
2012. aug. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igen, én kaptam ilyent, más szöveggel hogy nyertem valami UN promót, (un a promó neve) de nem is regisztráltam akkor semmi ilyen nyereményjátékra, minden losz@r, és volt ott egy elérhetőség valami kínai ímél cím, meg egy külföldi szám, 2 hétre rá mentem be a tmobilba új kártyáért, (meg tudják csinálni, hogy a számok ne vesszenek el és a tied is ugyanaz maradjon) , mert sz@rrá ment a kártyám, nem tudott kapcsolódni a hálózathoz. jobb, ha már most felkészülsz rá! lehet, hogy nem teszi tönkre, de lehet, hogy igen! NE VÁLASZOLJ RÁ!!!!
2013. febr. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!