Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan progi Androidra...

Van olyan progi Androidra hogy USB-n keresztül tudok pl. filmet nézni gépről?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy otthon vagyok az öcsémmel, ő gépezik én meg filmet szeretnék nézni gépről. Sajnos a 720p-s filmek túl nagyok ahhoz hogy a 4GB-os játékkal tömött SD kártyámra ráférjenek. Megoldható az hogy a gép be van kapcsolva, USB-n csatlakoztatva a mobilhoz, és én filmet nézzek róla ?

A legjobb az lenne ha a komplett fájlrendszert átlátnám és akár másolgatni is tudnék a gépen.



2012. aug. 15. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hinném, de ha lekonvertálod a filmeket, akkor esélyes hogy még rá is fér. Vagy Androidnál nincs olyan hogy csinálsz egy biztonsági mentést, rápakolod a filmeket, és ha megint gépközelben vagy akkor visszatöltsed?
2012. aug. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Milzen formátum a legkedvezöbb ?
2012. aug. 16. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!