Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem megy a Call of Duty...

Miért nem megy a Call of Duty Black Ops Zombies a Sony Ericsson X8-asomon? (Bővebben)

Figyelt kérdés

Letöltöttem az apk fájlját , feltettem , a kiegészítést amit kell beletettem az Android/data mappába... Ekkor kipróbáltam a játékot többször is de két dolog történt:

- Újraindította a telefont

- Sötéten világított a képernyő , várt pár mp-et majd kilépett a menübe...


Majd feltettem rá a Chainfire 3D-t mert olvastam hogy kell hozzá , feltettem , majd a CF3D Drivert is , Installáltam a plugint (zip) (Qualcomm), Rámentem a "Default OpenGL Settings"-re majd a "Use plugin"-ra , ott kiválasztottam a Qualcommot =>> Elindítottam a játékot és ugyanez volt a végeredmény : Sötét képernyő majd magától bezárja....


Aki tud kérem segítsen egy normális játékot feltenni a telefonomra!! :D

Ha ezt nem lehet megoldani egyéb hasonló lövöldözős , autós stb. játékokra várok linket datával együtt...


Telefon: Sony Ericsson Xperia X8

Android: GingerDX 2.3.7 v28.


Értelmes Válaszokat Előre Is Köszönöm! :)



2012. aug. 15. 22:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Kevés a proci. Hagyd a fenébe.
2012. aug. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!