Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért mondja mindenki azt,...

Miért mondja mindenki azt, hogy elavult az Iphone 3GS?

Figyelt kérdés
Most szeretnék egy ilyen telefont vásárolni, de amikor véleményt kérdezek róla, mindenki azt mondja, hogy elavult, nem jó stb.. Én úgy tudom, hogy nagyon gyors az IOS 5-el és, hogy a nettel sincsenek "lassúsági" problémák. Valaki leírná, hogy most ez hogy van???
2012. aug. 15. 23:42
1 2 3
 1/21 bp1985 ***** válasza:
600-as régi cpu, 256 ram, stb. A hd2, ami öregebb, simán gyorsabb.
2012. aug. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Hat mar harom eves...A teljesitmeny mellet a formaja sem mai...
2012. aug. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Ennyiért vannak sokkal jobb telefonok...

Sony Ericsson Xperia Ray

Sony Xperia U

Alcatel OT-995

2012. aug. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
Mert az! Vegyél inkább egy 4s-t!
2012. aug. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Az egy kicsit drága. =/ De viszont ha úgy kérdezem, hogy Android, Windows Phone vagy IOS, mindenki az IOS-t ajánlja, vagyis legalább is sokan! Akkor most ez, hogy van??
2012. aug. 16. 12:18
 6/21 anonim ***** válasza:
ha valaki szifont ajánl, akkor az általában a mindenkori legfejletteb "ájfónt" ajánla, ami jelenleg a 4s, elv nem sokára jön az 5. a készülék tudáshoz képest qrva drága, dehát a márkát meg kell fizetni, emellé szóljón hogy sokan az ios-t tartják a legjobbnak, bár eléggé korlátozott, almás cuccokkal működik együtt a legjobban.
2012. aug. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
Azért mondják hogy elavult mert nincs rá pénzük inkább vesznek egy műanyag fos alcatelt és aztán magyarázhatja hogy az igazábol milyen jó is de alcatel amiröl mindenki tudja hogy egy kalap szar. De ha iphoned van azt mindnki ismeri és tudja hogy mennyit ér max azt mondja hogy szar de azt gondolja hogy ilyen nekem is kel. Nekem is 3gs em van és IOS 5 tel meg húzott procival egyátalán nem elavult
2012. aug. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
Ja és nincsen semmilyen lassusági probléma
2012. aug. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Én is ezen gondolkodtam.. Mert sok embertől hallottam, hogy mennyire jó telefon és hogy még mindig gyors. :)
2012. aug. 16. 20:13
 10/21 anonim válasza:
Ja nyugodtan vedd meg semmi baj nincsen vele :) ja meg a legtöbben ugy mondják hogy szar az iphone hogy soha életükbe nem is volt nekik
2012. aug. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!