Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonvásárlás - Melyiket...

Telefonvásárlás - Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Van négy telefon, amik közül kéne választani, árban ezek férnek bele (az adott szolgáltatónál), viszont nem igazán tudok dönteni, mert egyik ismerősöm sem használ ezek közül egyet sem. A teszteket elolvasgattam, de hát nagyjából mindegyikről hasonlókat írtak, úgyhogy most nagyon jól jönne némi személyes tapasztalat.

Tehát a következő négy telefonról lenne szó:

- HUAWEI Ascend G300

- MOTOROLA Defy+

- SAMSUNG Galaxy Ace

- SONY ERICSSON Xperia Ray


Nekem mindössze annyi támpontom van, hogy a Samsung kap egy kis előnyt, mert a mostani telefonom is Samsung és már megszoktam, szeretem. De nem ragaszkodom hozzá, ha valamelyik másik mégis jobb lenne.



2012. aug. 16. 09:27
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
SAMSUNG
2012. aug. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

A galaxy Ace nem egy mai cucc, már akkor harmatgyenge volt a hardvere, amikor piacra került, szoftveresen meg elég sok a gond vele.De elég, ha itt a keresőbe beírod, hogy "Samsung galaxy Ace".Az árával akkor is elszálltak és most is, mert kb. 30 ezerért kellene árulni.


Szvsz Defy+ vagy Ray.A defy+t csak akkor, ha strapatelóra van szükséged, a Ray viszont több szempontból is jobb a többinél.A kijelző pixelsűrűségében, ami miatt tűéles a kép, 8Mp kamera, android 4.0.4 ICS frissítés már van rá hivatalosan, illetve megbízható, jól optimalizált cucc, szoftveresen stabilabb, mint a másik 3, gördülékenyebb, és hardveresen is komolyabb.Szvsz én a Ray-t venném meg a helyedben.

2012. aug. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. A Ray nekem is szimpatikus, annyi a bajom vele, hogy a megjelenését tekintve nekem kissé fiús, kicsit túl szögletes, de ez legyen a legkisebb gond :)
2012. aug. 16. 10:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezek közül a Ray.
2012. aug. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem Ray.
2012. aug. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
samsung kivételével amelyik neked szimpatikusabb/praktikusabb
2012. aug. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezek közül mindenképp a ray a legjobb.
2012. aug. 17. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is a ray, egyébként ha jól tudom, a rayt lehet kapni rózsaszínben, és az biztos, hogy fehérben, és ezek már lányosabb színek.
2012. aug. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hú, nagyon köszi a válaszokat, meggyőztetek, akkor a Ray lesz :) A szolgáltató netes kínálatában csak feketében láttam, de ha lesz fehér is az üzletben, az még jobb lenne. Bár igazából mindegy is, szerintem majd veszek rá valami gumis tokot.
2012. aug. 17. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!