Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A nokia windows phone telefono...

A nokia windows phone telefonon muszáj használi a windows messengert?

Figyelt kérdés

Már ezer éve nem használtam az msn-t most vettem egy nokia lumia 610-est (hiba volt) Mivel le akartam tölteni egy ingyen játékot (ami nem jött le) Be kellett lépnem a régi messenger azonosítommal. Erre az összer régi ismerősöm akivel ezer éve nem beszéltem megjelent a kapcsolatok menüben a mobilba és a bejegyzéseik meg minden. Ezt valahogy ki lehet törölni mert én már mindent próbáltam, de nem tudom.:(

Egyébként erre a telefonra csengőhangot nem is lehet rakni csak a gyáriak vanna? Mert nekem az sem sikerült.


2012. aug. 16. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:
ha visszaállítod gyári beállításokra, akkor újra fog kérni azonosítót, és létrehozol egy új hotmail címet, de szerintem ezt meg lehet tenni a fiókok beállításainál. csengőhangot meg ez( [link] alapján tudsz csinálni. amúgy a 610 valóban nem volt a legjobb választás.
2012. aug. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!!! Akkor még próbálkozom! :)
2012. aug. 16. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!