Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blackberry telefont miért...

Blackberry telefont miért érdemes venni?

Figyelt kérdés
Elég hülyén hangzik a kérdés, de ha jól tudom, ezek a telók veszett drágák, a kijelzőjük viszont kicsi, és manapság az érintőképernyő a divatos, akkor kinek érdemes mégis ezt választania?

2012. aug. 17. 11:44
 1/7 anonim válasza:
Szerintem divatból veszik ezt is. A telefon funkciója sajnos már nem az,ami régen. Nekem is okostelefonom van, érintős,blabla,de telefonálok meg smsezek rajta, azért vettem meg,mert olcsó volt,és megtetszett. A többire ott a netbook meg a digitális gép,keveset netezek a telefonon,fényképezni meg kb egyáltalán nem szoktam rajta.A Blackberryről annyit tudok nyilatkozni,hogy két munkatársamnak is volt,kb másfél hónapig,mert szoftverhibás telefonok,nem éri meg megvenni őket.
2012. aug. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azoknak, akiknek kell a (többszörösen?) titkosított email, ami nem a szolgáltatón megy keresztül, hanem a BB szervezereken ügyféltől-ügyfélig.Így senki nem tud beleolvasni, stb.

Ebből kifolyólag leginkább kormányzati, katonai, stb nagyembereknek, céges üzletembereknek, vagy akár azoknak is, akik rengeteget emaileznek nap, mint nap.

Viszont a szolgáltatásai nélkül csak egy többszörösen túlárazott divattelóvá válik.Szolgáltatásokkal is túlárazott, egyik-másik modell baromira az, de van, akinek megérheti.

Egyelőre nem csapnék bele egy BB vásárlásába, mert kérdéses, hogy mi lesz a RIM-mel, és a BB-vel, elvileg 2013 első negyedéig ki is fog derülni végleg.

2012. aug. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Valóban.


Elsősorban a titkosítása miatt alkalmazzák nagyon sok helyen (a brit titkosszolgálatnak például engedélyezett (állítólag) a Blackberryken a kommunikáció. Az Indiai kormány erős nyomást gyakorolt a RIM-re (ez az egyik olyan piaca ahol még jól áll a cég) de ennek ellenére nem voltak hajlandók kiadni a kulcsokat).


Ez átlagfelhasználónak nem sokat jelent.

A normál, hétköznapi cégek a telefont a jó paraméterezhetősége miatt kedvelik. Sajnos ez is mint a legtöbb RIM által nyújtott szolgáltatás egyre inkább elavulttá és a normál ember számára drágává válik, amiért a társaság most ott tart ahol.


Magát a telefont akkor éri meg megvenni, ha a telefonnal telefonálni akarsz és üzeneteket küldeni. Ebben nagyon hatékony. Viszont, ahogy ezt a kérdést már sokszor, ironikusan feltettem: Ki akar ma már a telefonjával telefonálni? :)


A QNX alapú Blackberryk valószínűleg a legfejlettebb platformot hozzák az embereknek el, a gond vele hogy nincs mögötte egyelőre még az a "háttérország" amit a többiek kemény munkával az évek alatt összegyűjtöttek, és amivel olyan óriások is megszenvednek most mint a Microsoft.

Valamint nem láttuk még bemutatkozni ugyan de az eddigi információk alapján a Microsoft új operációs rendszere az egyik legésszerűbb, leghasználhatóbb és rugalmasabb operációs rendszerek egyike lesz érintőképernyős eszközökre (Az android is szépen fejlődik, az iOS-re viszont ráfér lassan a vérfrissítés különben úgy végzi mint a symbian egy napon :P).

2012. aug. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, okosabb lettem!
2012. aug. 17. 13:09
 5/7 Hensze válasza:

Én sem mertem megvenni életem első blackberry-jét,mert mindenhonnan az volt hogy céges telefon üzletemberek blablabla.... aztán mégis megvettem és IMÁDOM.

Tény hogy sokat dob a telefonon ha előfizetsz a bb-s szolgáltatásra,de nem fontos.e nélkül is minőségi telefont kapsz,aminek nagy a tudása.

2012. aug. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát...én pl csak sms-re és telefonálásra használom, mert az irodában egész nap a gép előtt üök, na ki a fenének van kedve még ezek után is a neten lógni...ha van akkor meg laptop:) Nekem egy az egyben a külseje miatt kellett, bár azért túlárazottnak tartom, de hát ez van.
2012. aug. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, ezt olvastam sok helyütt, hogy aki rászánja magát, hogy mégis bbt vesz, az imádja. Szóval vagy utálják vagy imádják.
2012. aug. 24. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!