Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei ascend y200-ról mi a...

Huawei ascend y200-ról mi a véleményetek? Headset tényleg nincs a csomagban?

Figyelt kérdés
Olvastam róla teszteket, elég meggyőző. Vacillálok a Samsung Galaxy Y és közötte. Állítólag nincs a csomagban headset, akkor akár melyik jack dugósat elfogadja?

2012. aug. 17. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen elfogadja, ami 3,5 mm-es jack.

A Galaxy Y-ont felejtsd el, felét sem éri meg.

2012. aug. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Körülbelül tízszer jobb a Galaxy Y-nál. Bármilyen füles jó hozzá.
2012. aug. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tökmindegy, hogy van-e füles vagy nincs, a telókhoz csomagolt headsetek 90%-a mindenre jó csak normális zenehallgatásra nem.Egyébként ezzel is olcsóbb, ha nem is lenne benne headset.


A Samsung galaxy Y felejtős az y200-hoz képest.


Mivel a 3.5-ös jack csatlakozó szabványméret, így akármelyik 3,5-ös jackcsatlakozós fül-, vagy fejhallgató tökéletesen passzol bele, ahogy előttem mondták.

2012. aug. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tehát ha veszek egy 3.5-ös jack csatlakozós headset-et tudom vele használni? Vezetés közben jó lenne. Remélem kínainak gondoltak a sofőrökre is :)
2012. aug. 17. 17:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a HTC Desire-öm mellé egy iPhone Sennheiser headsetét használom, tökéletesen.Ebből kifolyólag akármelyik teló, akármelyik vezetékes headsettel tökéletesen kommunikál.
2012. aug. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért akármelyikkel nem, némelyiknek más a TRS kiosztása. :) A Blade pl csak Nokia headsettel volt hajlandó működni, a Defy viszont már nem kompatibilis vele. Ki kell tapasztalni, de nagyot nem bukhatsz, az első sufniGSM-es headsetet is egy szó nélkül visszavették annak idején, mikor mondtam, hogy nem jó.
2012. aug. 18. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kindo válasza:
Üdv. Esetleg megtudná valaki megmondani, hogy milyen fülessel lenne kompatibilis? Próbáltam SE Mh-610-el és Nokia Wh-205-el. Mind két esetben csak akkor szólt rendesen, ha nyomva tartottam a felvevőgombot. Válaszokat előre is köszönöm.
2012. szept. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!