Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet aktívvá tenni a...

Cz_adel kérdése:

Hogy lehet aktívvá tenni a Facebookon, hogy az üzeneteket a telefonra továbbítsa? Telefon regisztrálva van, de nem aktív.

Figyelt kérdés
Telenoros Xperia x8-as a telefon. A hibaüzenet vagy az, hogy a szolgáltató nem támogatja a szolgáltatást, vagy az eszköz nem megfelelő

2012. aug. 17. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:
ha úgy érted, hogy sms-ben továbbítsa, akkor az egész Magyarországon nem támogatott, másik esetben meg nincs mit beállítani, egyszerűen csak folyamatos netkapcsolat kell, meg automatikus frissítés, és akkor jelez, ha kaptál üzenetet.
2012. aug. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, ezeket tudom Azt nem értem, másnak akkor hogy működik? Miért van a nevük mellett a Facebookon a telefon ikon, nekem miért nem jelenik meg?
2012. aug. 18. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!