Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidra theme, pc-ről többi...

Androidra theme, pc-ről többi lent (? )

Figyelt kérdés
(azért mert gyorsabb,átláthatóbb stb) Szal a gondom ha 1 theme-t átmásolok a telóra (a többi theme közé)a pc-röl,utána telepítem,ki is írja hogy kész de egyszerűen sehol nincs.Még 5 különbözővel próbáltam,semmi.Megjegyzem nem marketről vagy aptoide stb-röl szettem le.köszönöm a segítséget.

2012. aug. 17. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Androidra nincs téma, csak a launcherek némelyike témázható, elöbb a launchert telepítsd, utána a hozzá való témát.
2012. aug. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
pfúúú! le is eset.....köszi! A telón van 3 fajta launcher,de ezek szerint kell 1 negyedik is.keresgethetem vagy van rá megoldás mert az adott oldalakon nincs róla szó.
2012. aug. 17. 22:37
 3/8 anonim ***** válasza:

Van téma, de az csak a gyári droidot skinezi át, Theme chooser kell hozzá, de azt meg csak CM alapú, vagy aokp romoknál lehet használni rootolt telón, főzött rommal.


Ha launcherezgetni akarsz, akkor a theme az nagy valszóníséggel go theme, lesz, vagy adw theme, leginkább ez a kettő témázható.Vagy tán még a launcher pro.Eközül a 3 közül lesz valamelyik.

Ha meg theme chooseres témát szedtél le, akkor root és custom rom nélkül bukta van.

2012. aug. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
(alcatel ot 995) mi az a főzöt rom? a rootolástol 1 kicsit tartok mert olvastam róla jót rosszat.egyébként eszt akarnám rá varázsolni a telóra. [link]
2012. aug. 17. 23:14
 5/8 A kérdező kommentje:
rajta van: home la,one touch la,go la,és adw
2012. aug. 17. 23:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ott a adw theme alatt, hogy hogy kell beállítani.A Dock bar-t meg csak adw ex-en lehet módosítani.
2012. aug. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen....már szuperál! 1 pár dologra fel nyitottátok a szemem.köszönöm.Egyébként a teló alján 3-om áttetsző kocka van. ez valami bug?
2012. aug. 18. 00:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez a 3 áttetsző kocka dolog nem nagyon érthető.Vagy pontosíts, vagy fotózd le, rakd fel a képfeltöltés-re és linkeld be.
2012. aug. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!