Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S III (Samsung...

Roland Makranczi kérdése:

Samsung Galaxy S III (Samsung GT-I9300) Készülékemen Nem futnak az Only videók. A youtube megy, de más only videók nem. Pl: indavideo. Mit csináljak hogy jó legyen?

Figyelt kérdés

Ha felmegyek az indavideora, vagy xxx tartalmú oldalakra és kiválasztom azt hogy teljes tartalomban nézhessem az oldalt, szóval nem mobil nézet változatban, nem indulnak el a videók... azt írja ki problémának hogy nézzem meg be van e kapcsolva a javascript engedélyezés, ha igen akkor a flashplayert frissítsem... Igen ám, de nincs is rajta, és nem is tudok feltenni rá.... Probáltam már marketről, ott nincs... Megprobáltam leszedni PC.re és ugy feltenni mobilra az Apk fájlt... feltelepíti minden, mikor meg böngészőt nyitja, nem csinál semmit,...


Böngészőnek kiprobáltam: Opera, skyfire, chrome, és mindegyikel ugyan az a probléma... :(


Van egy csúcs mobilom amivel nem lehet videókat nézni youtuben kívül???


Valaki segítsen hogy mi a megoldás mert már kezdem unni hogy nem találok semmit sem a témával kapcsolatban....


Azt tudom, hogy az adobe bejelentette, hogy megszünteti a támogatást mobil flashre, és html-5 re vált...


A galaxy mini vel azt írták hogy van flash player de mivel armb6 proci van benne, így nem működik vele... nekem 4 magos a procim mégsem találok semmit sem amivel menne....


Kérem segítsetek ezzel kapcsolatban....



2012. aug. 17. 22:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!