Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S2 headsettel...

Samsung Galaxy S2 headsettel nem megy a lejátszás?

Figyelt kérdés
pár hónapja vett rootollástól és hasonlóktól mentes galaxy s2 telefonon mikor kezdetben kipróbáltam, működött a lejátszás rendesen ahogy kell neki, a gyári fülhallgatóval is. de bluetooth fejhallgatót használok általában mert az kényelmesebb. na, de most ez lemerült, így bedugtam a telóba a vezetékes fülhallgatóját, ekkor azonban nem indult el a lejátszás. nem értettem mi van vele, mert maga a telefon nem fagyott le, és érzékeli a fülhallgatót mert be tudom nyomni az 5.1et is amit ugye csak fülhallgatón lehet, és mégsem megy a zene. ha kihúzom a fülhallgatót, akkor se. csak újraindítás után tudok zenét lejátszani, telefonon és bluetooth fejhallgatón hibátlanul, viszont ha beledugom a gyári (vagy akármilyen másik) vezetékes fülhallgatót, egyszerűen nem történik semmi hiába nyomkodom a play gombot. és akkor megint meghal a zenelejátszás a következő újraindításig. próbáltam már minden variációban a bedugás-zeneindítást, de mindig ugyanaz az eredmény. mi lehet a baja? mit kéne csinálni vele?

2012. aug. 18. 01:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!