Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Galaxy Mini-n lehet...

A Samsung Galaxy Mini-n lehet Facebookozni ingyen? Mármin t levesz pénzt az m. facebook.com használatáért?

Figyelt kérdés
Lehetséges hogy egy ilyen telefont szeretnék, és már csak ez a szempont a lényeg, ugyan is tudni kell, hogy szeretek facebookozni :)

2012. aug. 18. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy szeretsz facebookozni.Most, hogy elárultad, nyugodtan fogom este párnára hajtani a fejem...


...a lényeg, hogy az m.facebook-ért bezony fizetni kell.

A 0.facebook használata ingyenes, ha a telefonon van valamilyen net csomag aktiválva, bevannak állítva a T-mobile-os apn beálítások, minimum 15 FT van az egyenlegeden, és se képet, se linket nem nyitsz meg a 0.facebook.com-on, bár azért úgyis szólni fog a rendszer, hogy az már fizetős.

Javasolt a gyári böngésző kezdőoldalának beállítani, és a teló beállításainál az automatikus szinkronizálást lelőni, ha nem akarod/szüleid nem akarják szívni a fogukat a hó végi számla láttán.

Sok sikert a minidhez...

2012. aug. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
És mondjuk mi lenne, ha a telefonnal telefonálnál, és a számítógépen interneteznél? Elkényeztetett hülye p*csa vagy, ugyan is tudni kell, hogy ebből a pénzből amiből te samsung galaxy minit veszel, más egy hónapon át gürizik, hogy kaja kerüljön az asztalára. Remélem jó nagy számlát csinálsz a szüleidnek, de úgy, hogy egész életükbe fizessék. Akkor talán felfogják, hogy a pénz nem játék. Minek ilyen telefon? Telefonnal telefonálni kell, netezni meg a számítógépen kell. Aki ezt nem így látja, az nem normális.
2012. aug. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók. Először is. A pénzt a saját magam kerestem. Kettő. Kártyás telefonom lenne és nem is lenne rajta pénz, ezért kérdeztem, hogy lehet e ingyen facebookozni rajta, mert este a barátnőmmel így tudom csak tartani a kapcsolatot aki Ausztriába költözött.

A gépet nem használhatom sűrűn. Ennyi. És aki le hülye p*csázik, az elősyör gondolkodjon, mert nem tudja ki vagyok honnan, jövök, és mi a célom..

2012. aug. 19. 19:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy ingyenes megoldásra van még lehetőség.Ha még nincs wifi router a lakásban/házban, vagy a környéken, amire esténként fel tudsz csatlakozni, akkor nincs más megoldás.

Ha viszont van saját wifi hálózat, akkor arra gond nélkül fel lehet csatlakozni, csak az ingyenességet érdemes arra módosítani, hogy a telefon további költséget nem generál.

2012. aug. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát panelben lakom, csak van akinek nincs jelszó a wifijén..:D
2012. aug. 20. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!