Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kevés a telefonomban a belső...

Kevés a telefonomban a belső memoria ( Xperia mini pro) Hogy tudom a belső tárhelyet Bőviteni?

Figyelt kérdés
Hogy tudok a 8GB os MicroSD kártyámról legalább 2gb ot átirányitani hogy a programok arra települjenek?

2012. aug. 18. 16:04
 1/7 anonim válasza:
Huu nekem ugyanez a gondom,remélem jõn a Válasz.
2012. aug. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Biztos hogy van megoldás mert 1x munka közbe egy srác megcsinálta elöttem , formázgatni kellet meg particiózni és a végén sikerült neki hogy belső tárhelyet kibővitette vhogy
2012. aug. 18. 16:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Beállítások>Alkalmazások>SD kártyán

Itt pakolj át olyan dolgokat, amiknek a widgetjeit nem használod/nincs. (Androidos megkötés, hogy SD-n lévő appnak nem futnak a widgetei)


Vagy ha ez nem segít:

[link]


De azért azt tisztázzuk, hogy ettől a belső memória nem lesz több, csak a rajta lévő szabad hely.

2012. aug. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom hogy programokat at tudok helyezni. De nekem arra lenne szükségem hogy kb 2gb legyen a belső tarhelyem hogy 10001 programot raa tudjak tenni
2012. aug. 18. 16:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Az nem megoldható. A belső tárhelynek fizikai korlátozása van. Pár Mb-ot nyerhetsz custom romokkal, de nem érnek sokat ilyen téren.
2012. aug. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem az a gond,h nem tudom beállítani,h az SD kártyára mentse a dolgokat ..így nem tudok letölteni semmit,mert megtelt a b.tárolóhely. Android Marketről alig jön le vmi... Esetleg tudja vki,hol lehet beállítani?
2012. aug. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Rootolás + sd kártya partícionálás után link2sd a google play-ről:


Partícionálás:


[link]


A 8. pont-tól ne foglalkozz a leírással, mehet a link2sd.

2012. aug. 23. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!