Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Ascend Y200 vs Samsung...

Huawei Ascend Y200 vs Samsung Galax Mini vs ZTE Atlas?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb?

Huawei-nek a legjobb a procija, már ARMv7-es, viszont csak 256 MB RAM, ZTE Atlasnak gyengébb a procija, viszont 2x akkora a RAM.

Galaxy Mini nemtom mit keres itt, RAM és CPU sem a legjobb, de nem nekem lesz a telefon, akinek meg lenne annak bejön (valószínűleg csak azért, mert Samu).


Tudom, egyik sem egy HTC, de nem is kerül annyiban, első Androidos telefonnak kis igénnyel gondolom mindegyik jó lenne, ugye?

Illetve melyik a jobban moddolható (root/custom rom)?



2012. aug. 18. 17:07
 1/3 A kérdező kommentje:

Illetve még az LG Optimus L3 is beszáll a versenyben.

Ugyanaz a proci, mint Huawei-ben (ami eddig a befutó), viszont ~130 megával több a RAM, ez sokat számít?

2012. aug. 18. 17:11
 2/3 anonim ***** válasza:

Sokat számítana, ha nem lenne elcseszve a ROM-ja (az LG-nek)

Én a Huawei Ascend Y200-ra voksolok. Talán ez a legjobban moddolható. A HTC-ről annyit, hogy alsó kategóriában semmit nem ér (lásd Desire C)

2012. aug. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mott Ádám válasza:
huawei fényévekkel jobb mindennél
2012. aug. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!